Magnézium, medovka, ľubovník, béčko

Príspevok v téme: Magnézium, medovka, ľubovník, béčko
sarrah28

Ahojte, prosím Vás potrebujem poradiť.Už dlhšie ma trápi žalúdočná neuróza. Zažívam dosť stresu a mám pocit, že ho zvládam čoraz horšie. Mám napätie v žalúdku, horšie spím, nechutí mi jesť, mám úbytok na váhe, som dosť nervózna. Kedysi som si pomáhala lexaurinom, ale je návykový. Lekárka mi dnes predpísala magnezium tablety, mám si k tomu kúpiť medovku a nejaké béčka. Na nete som našla, že je dobrý aj ľubovník bodkovaný. Viem že ho obsahujú tablety deprim. Myslíte, že môžem kombinovať všetko toto dohromady? Prosím Vás poraďte ako sa dať dohromady. Potrebovala by som aj trocha pribrať keď som vážila viac, nervy boli silnejšie. Ďakujem

angela85

ja ked neviem spat tak si dam melatonin, alebo proste idem hned vecer spat ako mi zacnu padat viecka, to je najlepsie, na stres ci nervozitu by si sa mala naucit nejake techniky na ich zvladnutie, ani ti nemusi v tele nic chybat ci sa dopovat nejakymi tabletkami, ide proste len o to ako si niektore veci pripustame, su na to rozne knihy, ci si nieco vytukaj na nete

angela85

ja ked neviem spat tak si dam melatonin, alebo proste idem hned vecer spat ako mi zacnu padat viecka, to je najlepsie, na stres ci nervozitu by si sa mala naucit nejake techniky na ich zvladnutie, ani ti nemusi v tele nic chybat ci sa dopovat nejakymi tabletkami, ide proste len o to ako si niektore veci pripustame, su na to rozne knihy, ci si nieco vytukaj na nete

RNG

Ja neviem co maju v lekarnach na Slovensku, zijem v USA a objednavam si doplnky cez internet. Pre vas je napr dobry zdroj, iherb.com, puritan.com alebo Swansonvitamins.com ktori drzia hromady znaciek a maju znesitelne ceny. Tj hodne nizsie, ako tie zderske v Europe a na Slovensku.

sarrah28

RNG prosím ťa ten Stes B a C to tiež nepoznám a tie ostatné názvy to kde dostať v lekárni? A čo myslíš to magnezium a nejaké béčka ako mi poradila lekárka to zaberie?

aloepriroda

Sarah skús Broskyňový gél .Broskyne blahodárne vplývajú na mozgovú a srdcovú činnosť. Obsahujú karotenoidy- zdroj vitamínu A a ako antioxidant. Ideálny pre deti (lahodná chuť broskýň) a pri ochoreniach spojených s nervovou sústavou.