stazovat sa,ci nie?

Príspevok v téme: stazovat sa,ci nie?
hviezda01

...dnes som sa tak rozculila,ze az...vodic v autobuse mi dal zly cestovny listok,ked som mu to povedala,tek sa na mna ocapil,ze som mu to mala povedat hned,a nie az potom,ale to az potom bolo asi 30 sekund od toho,co som si ho kupila..vraj,co on ma s nim teraz robit..a bla bla.bol hnusne arogantny a navyse sa mi smial do oci...neviem aky je rozdiel v tom,keby som mu to povedala hned,alebo po 30tich sekundach co som na to prisla,ved na listku je jeho cislo,datuma aj cas,kedy som ho kupovala..horzne ma to vytocilo..aky mate na to nazor??

hviezda01

aha,tak to som nevedela,ale to mi aj on mohol slusne vysvetlit,a nie byt neprijemne arogantny...dakujem za vysvetlenie

swistica

ak by si ho reklamovala hned, listok by sa dal stornovat. Pokial predal medzitym dalsi listok, stonovanie uz nebolo mozne. Musel by ho zaplatit zo svojho. Tolko technicka stranka veci. Takze s tym v staznosti nepochodis.
Pochodis ak sa budes stazovat na arogantný pristup, ale potrebujes svedkov.

hviezda01

veves..dakujem za podporu,vies,ja niesom clovek,ktory sa chodi stazovat,ked nieco je,skor len nadavam...ale toto ma strasne vytocilo...chcela som napisat meilom staznost,ale chcela som najprv pocut nazor inych,aby som to nahodou neprehnala...ludia su vselijaky,ale ked neviedia jednat s clovekom,tak nech idu robit ku kravam...a to sa tyka aj toho sofera o ktorom pises ty...ten v sluzbe by si len problemy spravil

veves

len sa nedaj dievca. aj kvoli tomu euru aj kvoli tomu ze keby nastupi revizor alebo sa proste nieco zomele tak ty si na vine.
to je tak s tymi autobusarmi, maloktory je normalny.
ja som napr. raz zazila ako sa niaky byvaly alebo aj sucasny vodic autobusu viezol s nami a tomu soferovi ktory prave mal jazdu na plnu hubu nadaval do ko*tov a je*lych lebo mu nechcel dat tu cestu zadarmo. Obycajna mestska MHD za 50 centov. Dokola vypraval ze co robi drahoty, ze je to normalne, ze blablabla... o on v klude (tiez taky starsi pan) mu odpovedal ze mu to neda zadara, lebo ked pride revizor bude zle nanho.

lost

jaj no j.. to by som sa jednoznacne stazoval. ide o princip, nesmiemie im dovolovat a vychovavat ich tymto smerom...

ak keby povie ze "myslel som si ze ma chce osklbat ta cestujuca" tak by to nepreslo, leby by si vystupila tam kde by si vystupila..

hviezda01

neslo mi potom uz o tich 90 centov,co som dala navyse za listok,ale o ten princip..keby mne chybalo 90centov na listok,tak mi ho neda...hajzel jeden,strasne ma rozculil...