Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Toaletny papier - ako dlho vam vydrzi???

ta3

ale no tak dievcata a chlapci, nechcem moralizovat, ale vlozme do debaty trosku tolerancie, lebo sa tato mila tema zase zvrhne, co by bolla velka skoda, tych prilezitosti schuti sa zamieta zase nie je az tak vela

uhlie

Vies ty co Vlasenka,

spis to vsetko do jednej knihy s nazvom 'Moja zazracna vagina' a pusti to do obchodov. Urcite to bude bestseller.

vlasenka

Čo sa hygieny týka, tak ženské pohlavné ústrojenstvo má veľmi dobrú samočistiacu schopnosť a hygienu nie je nutné preháňať, dokonca skôr naopak (nadmerná hygiena ženského pohlavného ústrojenstva hubí prirodzené baktérie a otvára tak cestu baktériám z vonkajšieho prostredia, ktoré môžu spôsobiť ťažkosti, mnohé prípravky na intímnu hygienu navyše môžu spôsobiť alergický zápal, ktorý sa veľmi zle rozpoznáva). "Nadmerná hygiena pohlavného ústrojenstva je horšia ako vôbec žiadna."

vlasenka

Wewa, ty si fakt nikdy nepocula, ako je posva neustale zvlhcena a tym padom sa sama precistuje? To mi ani nehovor, dievca...

vlasenka

Hm, na niektore prispevky nemam komentar, ale ponukam link
www.rodicovstvo.sk
Prislo mi to pod ruku ako prve a v sekcii Vytok sa pise o samocistiacej schopnosti vaginy. Preto sa neodporucaju ziadne vyplachy atd. Nikto ma ocividne velke rezervy vo vedomostiach ako funguje ludske telo, az to dych vyraza, ale aj stupidita je dar bozi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Toaletny papier - ako dlho vam vydrzi??? - Fórum - ZDRAVIE.sk