Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Toaletny papier - ako dlho vam vydrzi???

uhlie

Weva,

vrta mi hlavou, ze ak ju ma vlasenka samocistiacu, tak jej ho tam moze dat predsa priatel aj zamazaneho od blata. Neviem preco potom chce, aby si ho stale umyval. Nakoniec ho este bude nutit, aby si ho oplachol aj v SAVE.

Weva

:))) vzdy radost sem po par hodinach / dnoch zavitat :)

Inak vlasenka i moj sa umyva (teda doma mame umyvadlo na zachode, no myslim ze v praci nevyjde pred umyvadlo s rozopnutymi gatami a nezacne si ho mydlit - asi mu musim vynadat, ze ci si mysli ze mam samocistiacu :) haha)..

Mne staci ked sa umyje predtym ako spolu spime, inak ho nekontrolujem...

ta3

hahahahahahahahahahahahahahaha

Esteze som doma sama, inak uz sedim v kazajke a zachranke, co prispevok, to gol, so vsetkymi plne suhlasim, len Uhlie, ak mozem mat k Tvojmu uvodnemu prispevku fakticku pripomienku, z hladiska kolko toaletneho papiera minieme nie je dolezitte kolko vykakame, ale ako casto kakame, nie?

vysusene ostatky na tej spongii

tak neviem si predstavit ako moze niekto ist na velku potrebu po stojacky a ma napriklad hnacku

ved nepridem so spinavou ritou kukat telku nie?

to nie je postojacky podla mna, to je tak ze clovek levituje vdaka noham (ale predovsetkym stehennym svalom) par centimetrov nad misou :)

odborne sa to vola " na lyziara "

budeme to radsej dalej volat 'na lyziara', ako 'na roma'.

nie podla mna roma je ostrejsi uhol v kolenach... to uz nie je in

ak ho zlisujes, bude to mozno aj cd-róm

a zozadu je to MOR

+ stale lepsie ako keby bola otazka "s ktorou rukou pouzivate toaletak" :)

A tu zase maju chalani navrch. Si zoberte, že baba musí pri každom použití byť už v spomínanom postoji : ))

a tvoj chlap sa neutiera? Len vytrasie a strci si ho do treniek? Cudne...

Moc je sterilny, voda nie.

lost v ramci urinoterapie sa praveze pije odstaty niekolkodnovy moc

A je nejak chladeny ? (spravna otazka, lebo ak nie, tu v Australii by urinoterapia nemala sancu, tu vsetci slopu iba napoje ako lad, normalny nechladeny ani nedostanete kupit, preto si so sebou vzdy radsej nosim caj v sklenej flasi, stupidna Slovenka)

Moc sa dokonca da vraj pouzit aj ako dezinfekcia. (a doplnim, nielen na dezinfekciu, ale tu som citala, ze aj proti urieknutiu)

uhlie, mudre reci? Skor zaklady hygieny... Tiez len vytriasas?:) Nie, zvnutra sa neutieram kedze vaginou nemocim (musim uznat, ze Vlasenka ma pravdu, Uhlie, zase az taky mudry nemesis byt)

hahahahahahahahahahahahahahahah

vsetkym dakujem za skvelu zabavu

vlasenka

uhlie, mudre reci? Skor zaklady hygieny... Tiez len vytriasas?:) Nie, zvnutra sa neutieram kedze vaginou nemocim, zapaly nemam, tam som cista. Precitaj si nieco o samocisteni posvy.

uhlie

No myslim, ze moc je v podstate prefiltrovana krv, teda presnejsie z krvi odfiltrovane kysle latky rozpustene vo vode. A ak niekto nema infekciu v krvi, tak ju nema ani v moci. Moc sa dokonca da vraj pouzit aj ako dezinfekcia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Toaletny papier - ako dlho vam vydrzi??? - Fórum - ZDRAVIE.sk