bachove esencie

checky

ja som verna co sa bachovej teorie tyka vylucne francuzskym esenciam bio-bachovky ... Uz mi pomohli od nervov, hnevu a s nespavostou a tiež menopauzou takže za mňa sú najlepšími

JaninaNasa

Ja si ich idem tiež objednať, natrafila som na super článok - imunita.online - veľmi pekne popísané účinky aj skúsenosti, len trochu sa bojím, či to nebude iba neškodná vodička, ale v poslednej dobe zažívam taký stres v robote i doma, že vyskúšam naozaj všetko, najprv tú rescue remedy a potom sa uvidí, manžel sa len chechtá, veď potom uvidíme kto z koho...ha

Jaja15

Bella 12bachove esencie na jednej strane zaraďuješ do bielej mágie a na druhej strane že je to len klamstvo a biznis.....Takže biela mágia je tiež len klamstvo a biznis, čiže ak nepomôže, ani neuškodí...či? trochu si protirečíš....

janiela123

ahojte, ja ponúkam bachove esencie na predaj, píšte mi na mail janiela123@gmail.com, mám doma skoro všetky fľaštičky 20 ml od Nelson,niektoré sú ešte neotvorené, ostatné skoro úplne plné, za veľmi výhodnú cenu :)

JMD

Tiez suhlasim, ziadne placebo kvapky nemozu vyriesit psychycke problemy. Radsej zajdi za psychiatrom, terapia alebo skutocne lieky ti pomozu.

Januliiik78

Bella12 - presne, suhlasim s tym, aj mam s tym skusenost..ked som ich brala a dost dlhy cas, lebo som sa hanbila ist k psychologovi, tak som si este viac poskodila ako pomohla, mozno zo zaciatku to bolo ok, aj tak som musela ist k psych. nakoniec..vyhodila som kopu penazi na to

bella12

Liečenie bachovými kvetovými esenciami nie je vedecká ale okultná metóda, založená na spirituálnych a nie prirodzených princípoch. Používanie týchto kvapiek patrí do bielej mágie a nie do medicíny. Stačí vedieť, že Bach sa inšpiroval Hahnemanom, zakladateľom homeopatie, ktorá je tiež nevedeckou, magickou liečebnou metódou. Ak máš psychické problémy, na Tvojom mieste by som sa vyhýbala všetkému, čo má niečo spoločné s okultizmom a tým aj s temnými silami, aby si si nakoniec neprivodil niečo ešte horšie. Zdanlivo ľahké riešenia nefungujú, odporúčam riadnu psychoterapiu a nie alternatívne metódy, ktoré často psychický stav človeka ešte zhoršia. Žiadne kvapky nemôžu vyliečiť psychické problémy človeka, je to klamstvo a biznis, to sa dá len prácou na sebe za pomoci psychológie ako vedeckej disciplíny.

ustrachany

je to tak, ze malm v plane ich uzivat od odbornika, kt to vystudoval v londyne, ale strasne dlho trva, kym ich od neho dostanem, este ich stale nemam a nevydrzal som, tak som si ich objednal od homeo nitra. Mimikry ty poznas tu znacku? Ty si odbornik? Takze mozem sa spolahnut na to, ze ked dostanem tie z anglicka a budem ich uzivat, tak vsetko sa da do poriadku? Lebo mam problemy sam zo sebou. A to neskutocnych rozmerov. Preto sa spolieham na bachovky.