Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvá antikoncepcia

Príspevok v téme: Prvá antikoncepcia
pivonka

Ahojte, chcem sa opýtať, včera som si bola predpísať svoju prvú antikoncepciu a tam sa píše že si ju mam dať v prvý deň menštruácie, čo ak by som ju začala brat mimo menštruácie?
Mám počkať na menštruáciu a potom ju začať brať?
a ešte bere sa normálne počas menštruácie alebo kedy mam vynechať tých 7 tabletiek ?
ďakujem za poradenie lebo moja doktorka mi to vôbec nevysvetlila.

LETICIA

dostanes menstruaciu a vezmes prvu tabletku podla dna ktoreho tu menstruaciu dostanes, kazdy den beries tabletku v jednakom case KAZDY DEN KYM NEVYJES CELE BALENIE t.j 21 TABLIET. a cakas do 2-3 dni by malo prist krvacanie tam je ta 7 dnova prestavka cize doberies poslednu z toho balenia cakas 7 dni a na 8 den beries dalsie balenie ked zacnes trebars v piatok tak aj na dalsi vezmes tabletku piatkovu.

blondula

presne...kukni si v letaku.cakaj na menzes,potom 21 dni ich beres najlepsie vecer a v priblizne rovnakom case,potom 7 dni pauza,to by si mala dostat menzes.aj ked ho nedostanes,tak po 7 dnoch zase beres novy blister a stale dokola... :DDD

jankaaaaaaaaa

ked je v letaku napisane ze si ju mas dat prvy den menzesu tak to asi tak ma byt nie???? keby si si ju dala kedy chces, tak by absolutne neucinkovala a uplne by ti narusila tvoj cyklus. presny postup ako mas brat tabletky a kedy mas mat pauzu je presne popisany v letaku

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvá antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk