Je mi veľmi zle

Príspevok v téme: Je mi veľmi zle
ujec

Prosím vás poraďte mi, čo mám robiť, lebo ja už naozaj neviem. Asi rok ma už trápia kruté bolesti a problémy s trávením. Prepuklo to ako nejaká obyčajná hnačka z jedla, ale nebolo to tak. Raz mi je dobre, inokedy zase na zdochnutie. Niekedy ma tak tlačí na žaludku, že ani nemožem poriadne dýchať. A o vyprazdňovaní ani nehovorim. To je katastrofa. Dakedy je to pohodička, ale dakedy serem ostošesť. Zápchu však nepoznám. Nevyskytuje sa v stolici krv, iba hlien niekedy. A je väčšinou svetlej farby. Skúšal som všetko- bylinky, aktivne uhlie, endiex, a podobné vecičky, ale nič nepomáha. Napokon som sa napajedil a šiel som do doktora, kde mi brali sto razy krv, sto razy analny vyter a neviem čo všetko ešte a napokon mi na gastre zrobili aj rektoskopiu, ale nič nezistili. Takže som podstupil seriu neprijemných vyšetrení, ktoré mi nič neprospeli :( A cítim, že sa to čím Ďalej tým viacej zhoršuje. Ešte pred vypuknutím týchto problémov som mal oceľový žalúdok. Mohol som miešať všetko dokopy, konzumoval som veľké množstvo sladkosti a nikdy mi nič nebolo. Teraz mi je plano už len keď sa napijem čistej vody zo studničky... A keď som tak čítal na iných stránkach o týchto chorobách, tak som zistil, že v podstate mám aj niektoré príznaky rakoviny hrubého čreva. MYslíte si, že to môže byť rakovina? Na gastre mi síce povedali, že to je syndrom draždiveho hrubeho čreva, ale mne sa to veľmi nezdá. A rakovinu veľmi mať ešte nechcem, veď mám len 18. Fajčil som vyše 2 rokov a teraz som prestal... len neviem, či na to nie je už neskoro... Prosím poraďte mi :( Miestami mám pocit, že by bolo naozaj lepšie, aby ma to už zložilo a mal by som pokoj :((

Biotronic2

Ujec

presne tie iste problemy trapia aj mna uz 2 mesiace. Vkuse ma ako keby nafukovalo, mal som plne brucho, napijem sa len vody a uz citim ako to vo mne zblnka hybe sa. Zjem trosku jedla a citim sa ze idem prasknut.
Na dalsi tyzden idem zas k gastro, lebo ked som bol prvy krat tak mi len povedal nech probiotika zeriem. no a uz to zeriem cez mesiac a nic sa nezlepsilo.

tiez sa bojim tej rakoviny, okrem toho to moze byt aj celiakia alebo nejake autoimunitne ochorenie.
dufam ze sa nic take nepotvrdi a bude to len zo stresu alebo nejakej takej malej kraviny

ked chces mozem ti dat email pokecame viac, napisem ti kde vsade som bol po vysetreniach

ujec

No ja som muž to je prva vec, druha vec je to, že pochybujem, že je to syndrom draždiveho čreva. Skorej si myslim, že mi nemala čo povedať, tak mi povedala taku blbosť... Teraz napr. mi je ťažko ako keby som zožral pol svine...

Inner

ak je to syndrom drazdiveho creva, lekari ti mali povedat, ze to suvisi s psychikou. Bolo by na mieste navstivit psychologa...
Skus si precitat tento clanok, mozno tam najdes nieco, co ti pomoze:
zena.atlas.sk