Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strojček 2.-krát?

Príspevok v téme: Strojček 2.-krát?
dadi8

Dobrý deň, fixný stojček na zuby som už raz mala-no opať sa mi zuby skrivili.Chcela by som si ho dať znovu ale nie som si istá, či to bude pre moje zuby to najlepšie.Môže sa stať že budem mat sklovinu extrémne obrúsenú, keďže 2-krát mi budú obrusovať zámky?nemáte niekto podobnú skúsenosť, alebo neviete nejak poradiť?Diki vopred:)

ana_bella

Mam rovnaky problem. Ked som mala 15 bola som DONUTENA k strojceku. velmi som ho nechcela, mala som pekne zuby. Ten udrziavaci som potom nosila sporadicky, lebo sa inak nedalo. A teraz vyzeraju moje zuby otrasne. Citlive, pokazene, milion krat vybielene krive a mam aj problemy, ako napr pukanie sanky, nemozem vobec jest tvrde veci. Strojcek nikdy viac.

haso

tak si ho nalep zvnutra, uz existuju aj take vnutorne - neviditelne strojceky, v A ich robia napr. na Heydukovej... este malokto o tom vie.

Ninus12

dadi8,

to ti poviem,ze to dokaze nahnevat... :(
a teraz ani neviem kde by som dobreho celustneho nasla... skusim popatrat a uvidim ale dobre by ich bolo podlapit ako hovoris, teraz to je uz normalne... tak ja nechapem preco to nerobili aj predtym...

a co sa tyka zubnej skloviny tak ani neviem posudit lebo pretym som si to tak nevsimala... ale co som si vsimla tak su take popraskane (som si to raz vsimla ked slnko svietilo a pozerala som do zrkadla:)) ale to ma aj moj priatel a strojcek nikdy nenosil tak asi to je normalne :)

ale az si rozhodnuta pre druhy fixny a mas dobreho celustneho tak sa urcite porad s nim, urcite bude vediet viac, ci?? :D

dadi8

Ninus12
tak to poriadne nahneva!skus si tie zuby cim skor, kym sa ti neskrivia dat podlepit-vtedy sa ti uz nepohnu nikde.ale naozaj cim skor,lebo tebe sa to nezda, kedze sa vidis kazdy den ale tie zuby sa nenormalne rychlo uvolnia niekde inde. Keby som vedela tak by som to aj ja spravila ale teraz e to zbytocne lebo skrivenie je uz velke.A kedze si mala fix strojcek 2-krat-neutrpeli nejak zuby?

dadi8

Eva531
pokrivili sa mi znovu kvôli tomu, že som nosila ešte tri roky po snatí pod zubami želiezko-neviem ako sa to volá, a po tých troch rokoch mi ho dali dolu.hned sa mi zacali krivit-ale odkladala som to az som sa tam vybrala po tristvrte roku kedy skrivenie bolo uz vazne a zubar mi povedal ze to kvoli tomu ze sa mi rastu zuby mudrosti.teraz uz ked si nejakym sposobom zuby vyrovnam uz nikdy si podlepenie nedam dolu.zbytocna robota to bola.ja mam zuby strasne natesno tiez-ale nemyslim ze je potrebne nieco trhat-moj zubar nikdy zuby netrha a vzdy ich vie vyrovnat.je v Nr-vrelo ho odporucam.

dadi8

mel6662
to ma mrzí.ale velakrat som sa dočítala že to nemá vobec vplyv na sklovinu-takze mozno aj druhykrat to nic nespraví s tou sklovinou.a pisali tiez ze sa kazia kvoli tomu ze na ten strojcek sa casto zachytavaju bakterie, ktore sa tazsie odstrania a potom sa mozu pokazit od toho.Ja to asi vyskúšam znovu.ked si das zuby podlepit drotom a uz ho nedas prec tak by mali zostat uz rovne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strojček 2.-krát? - Fórum - ZDRAVIE.sk