Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

liposukcia opacne??

Príspevok v téme: liposukcia opacne??
sue 3007

Ahojte, zaujimalo by ma, ci existuje moznost dat si vstreknut tuk...vacsina zien ma problem, ze sa ho chce zbavit, ja som na tom opacne...mam vyborny metabolizmus a spalovanie, ale som strasne stihla, hoci zjem za troch, vyzeram ako anorekticka...:-))....chcela by som si dat vyformovat nohy...mam uz 32 rokov, nikdy som nenosila sukne, ani plavky...som z toho uz dost nestastna...moj pocit mi nevadi, skor mi vadia neprijemne komentare ludi okolo mna, aka som \"chuda\" ...

amandine

lipofilling sa používa, ale len na výplň vrások, to znamená v malých množstvách. neviem či by to vyzeralo esteticky, ak by sa jednalo o väčšie množstvá (rádovo stovky gramov)

NickyH

tuk sa da len premiestnit,to znamena odsat ti ho z nejakej casti tela a dat do inej...ak by sa dal od inej osoby,tvoje telo by ho neprijalo...ale vyvoj ide dopredu,stale mozes zavolat do nejakej plastickej chirurgie a opytat sa ci to uz dokazu z inej osoby,alebo zo zvierata dokonca ;)

sewie

skus spining, alebo take nieco z coho rastu svaly:)...inak poznala som babu ktora bola strasne nestastna z toho ze bola hrozne chuda a fakt vyzerala ako taka kostricka...jedla normalne ale nic sa na nej neudrzalo-potom zistili ze mala zvysene mnozstvo kyselin v zaludku, ze vsetko co tam "padlo" sa hned orzpustilo a nikde neuchilo, tak jej na to dali lieky. tak neviem ci by ti aj nieco take mohlo pomoct

blondula

to by aj mna zajimalo !!! ja by som si dala od niekial odsat a potom zase vstreknut :DDD a tiez rozmyslam ze z kade,ked toho nemam vela :DDD .... :-(

sue 3007

....som byvala gymnastka, neskor som hravala tenis...
...co je na tom cudne, ze by som si chcela dat upravit nohy??...mam len take dve chude palice, ktore vyzeraju nie prilis vabne...