Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

beleju mi pery

Ania

tak teda ist za doktorom a povedat, ze nech mi zobere krv skrz malokrvnosti?

Alebo mi staci ked do jedalneho listka zaradim viac obilnin a zeleniny a obmedzim bielkoviny, cukry a tuky... A uvidim, ci sa to po polroku nezlepsi? Ci treba ist hned za doktorom?

- mira

Všetky tieto problémy - vitiligo, zlá cirkulácia krvi, hrubšia koža, sú následkom príjmu tuhých tukov, hlavne z mlieka a mliečnych výrobkov. Málokrvnosť sa sleduje hlavne podľa farby spojiviek alebo nechtov pri napnutých prstoch.
málokrvnosť tiež súvisí s krvným tukom, pretože hemoglobín v prostredí s vysokým obsahom tuku je málo aktívny, "obalený" čiastočkami tuku.
Ľudia ktorí majú názke hodnoty tuku a cholesterolu v krvi potrebujú menšie množstvo hemoglobínu na prenos kyslíka a nemajú tak "hustú" krv ako jedáci živočíšnych potravín.

RNG

Farba peri je od krvi a belenie znamena alebo menej krvi=malokrvnost a zla cirkulacia alebo hrubsia koza.
Daj si urobit rozbor krvi

2bodka

a nemoze to byt vitiligo??? :-o
teda ja nechcem strasit, ale ked niekto napise, ze mu blednu pery, tak si pod tym predstavim, ze sa mu straca "pigment" ak pery nieco take vobec maju...

Ania

dakujem pekne, za radu :) budem sa teda snazit obmedzit mliecne bielkoviny a umele stuzene tuky a cukor, viac obilnin a zeleniny. Vecer z prace si prezriem stranku. Este raz dakujem :)

- mira

Hlavne vynechať to, čo som menovala a prejsť na zeleninovo-obilninový model. Takto sa telo bude čistiť pomaly a fyziologicky, a to vylučovaním hlienov stolicou, močom, pokožkou a pod.
Kúry sú príliš razantné a pokiaľ človek nezmení spôsob stravovania, problém sa okamžite vráti.
Inšpirovať sa môžeš tu makrobiotika.aspone.cz

- mira

Ak majú pery bielu farbu, znamená to, že tráviaci systém je zanesený povlakom z mliečneho stvrdnutého hlienu alebo hlienu z nasýtených tukov. tento sa tvorí zo živočíšnych potravín alebo z umelých stužených tukov, prípadne priveľkého množstva bielkovín. Na probléme sa podieľa aj cukor.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

beleju mi pery - Fórum - ZDRAVIE.sk