Dr.Barán- Galanta, mate skusenosti?

Laurina22

Bibisa uz ma poznas?:-)Som relativne OK,ale tak toto sem nepatri rozoberat.

Ale odporucam,co sa tyka Galanty,je najlepsi.

Laurina22

Manzelky gynekologov vedia,koho si beru a vedia,ze sa denne pozeraju aj na x krasnych zien.A vidia im hned do nohaviciek.

Osobne si myslim,ze zeny gynekologov su bud velmi sebavedome a silne zeny,takze si z toho hlavu nerobia,alebo nad tym radsej nerozmyslaju,alebo tretia moznost,kazdy ma svoj zivot...

Ako je to u MUDr.Barana,netusim...

Avsak ze by sa zeny pozerali do zrkadla u sestricky,to som si ja osobne nevsimla...ze by som ja vlhla v cakarni,tiez som necitila.Momentalne mam gynekologa velkeho fesiho,dokonca je slobodny,ale toto,no tak to ma nenapadlo.

User_37597

smrtelne...vsetky usmev od ucha k uchu...este aj s nim som sa o tom bavila som mu to hovorila ze vsetky su z neho hotove a on sa len smial..a ptoom som sa ho pytala ze ci manzelka neziarli a on ze nie...a ja ze ale musi troska ved je to zena a ze on sa denne kuka minimalne 30 zenam do rozkroku :D a on ze tak ja sa jej to opytam dnes:D

User_37597

ako porodnik-som zatial na neho nepocula staznost
ako gynekolok je fajn.vlastna skusenost.len raz sa mi stalo ze celu prehliadku odflakol ale to bolo ocividne ze mal naozaj na prd den.je v pohode...a ironia je ze ked rano o 7dmej je plna cakaren a pred 8mou pride do nej on tak vsetky zeny hned usmev nahodia a su cele vlhke z neho lebo je celkom fesny na gynekologa.dokonca vnutri v ordinacii sa skoro kazda zenska kukne do zrkadla pred tym nez ide k nemu do vnutra :D