Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žehlička na vlasy

ANTYlopa

ja mam etu... žehli dobre :) stála 30 eur... ale už by som skusila niečo ine ale zatial je v pohode super vlastnosť že napočítaš tak do 10 a je uplne vyhriata... a da sa nastavovať samozrejme aku teplotu chceš...

bash.ka

jednoznacne najlepsie su remingtonky, ale aj babyliss maju dobry ohlas. turmalin je super, cim viac ochrannych prvkov mas tym lepsie pre tvoje vlasky. druhov je milion, skus sa riadit podla technickych danosti (osobne by som brala minimalne nastavitelnu teplotu a displej) a podla mna ta ionizacia nema velky vyznam pokial mas kvalitnu zehlicku. skoro so vsetkymi remingtonkami sa daju robit aj vlny, len treba v tom ziskat prax. ja som so svojou remingtonou maximalne spokojna, zehlim si uz 3 roky 2x do tyzdna a moje vlasy su leskle a krasne zdrave. pouzivam aj ochranny sprej pred tym, momentalne z welly High Hair, ale pred tym som pouzivala z drogerky Loreal Studio, taky ruzovy sprej, cca 3-4evri

anny...

Ahojte, ja sa tiež v tieto dni rozhodujem akú žehličku si kúpiť. Mám dlhé, husté a vlnité vlasy. Akú žehličku by ste mi na ne odporučili? Ja chcem hlavne na žehlenie. Vlny si asi ani robiť nebudem. Čítala som, že tie Remington sú najlepšie, ale je ich tolko druhov, že si neviem vybrať. Kaderníčka mi povedala, že s turmalínom sú najlepšie... Prosím poraďte mi. Vopred ďakujem

baaboo

ja mam remington S 1005 s keramickym povrchom....je vyborna, pekne vyzehli a daju sa s nou robit aj vlny....takze tiez odporucam remington

Tany

Jednoznačne Remington S 8102 ... ja som za ňu dala 100€ no mám ju už pár rokov a nevymenila by som ju za nič na svete, mám brčkavé vlasy, no prejdem si po vlasoch 1-2x a mam ich rovné :) Odporúčam! Oplatí sa investovať do kvality.

system

s tym sprejom ti neviem poradit :( preto pisem ze sa porad s kadernickou. Len viem ze by sa mal na vlasy pred zehlenim pouzivat aby sa ti nenicili. Spominala to aj kadernicka mame a sestre. a jo suhlasim aj s ostatnymi aj remington su dobre ;)

tamarkamarka

systém-a ten spray sa dá kúpiť v drogérii a je to rovno tak písané že na vlasy pred žehlením,je to nejaký špeciálny prípravok presne na žehlené vlasy či ako je to?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žehlička na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk