Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

málo tekutín

Príspevok v téme: málo tekutín
bikerka

Chcela by som sa spýtať že ake prejavy alebo dosledky moze mať, to že pijem veľmi málo tekutín. Bola som na obere krvi a tam mi povedali že zistili ze pijem málo tekutín.
únava a nízky ktvny tlak s tym môže súvisieť?
snažím sa zvyšovať príjem tekutín...koľko by som mala denne vypiť? dakujem za radu :)

blondula

bingham...ja ked som chodila zo zahranicia domov,nepila som z tocky,tak som denne vypila cely pakel mineralky.6 flias po 1,5 litra vody :DDD za dva tyzdne dovolenky sme mali plnu sopu plastikovych flias :DDD bola som aj u lekarky a povedala som jej to.najprv mi neverila a poslala ma na endokrinologiu.aj tam lekarka skoro odpadla a zacala sa seria vysetreni.musela som merat vsetko co vypijem a kolko vycikam.cikat som musela do velikeho 10 litroveho gybla a z toho som musela priniest vzorku mocu :DDD aj na magnetickej rezonancii som bola.takze okrem toho,ze mam trochu menej zeleza by som mala byt v poriadku.mame to v rodine,pijem tolko odjakziva,aj neboha babka mavala vzdy velku flasu vody pri posteli a v zime ju pichla do snehu :DDD

bibisa

no a je taka vec ako si odsledujes sam ze ci pijes dostatocne.
ak pijes vela tvoj moc je bledy az ciri ako voda..ak pijes malo moc je velmi zlty az taky ako jablkovy dzus a ma silny zapach...akoze je ho viac citit..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

málo tekutín - Fórum - ZDRAVIE.sk