Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašne veľa vyrážok

Príspevok v téme: Strašne veľa vyrážok
simi258

už od začiatku leta sa mi vyhodilo strašne veľa malých vyrážok na čele a trochu v okolí nosa... vyzerá to naozaj hrozne :( akurát neviem čo s tým mám robiť :( používam kozmetiku proti vyrážkam akurát sa mi nezdá že by to pomáhalo :(
niekto mi už vravel že to môže byť teplom a že sa potím ale tak... neviem no, nedá sa ich nejak zbaviť?? Ďakujem

Mandynos

Ahoj:) aj mne sa to stalo a mne sa to stalo z časteho make-upu prípadne púdru. Ak to nepoužívaš, tak to niekedy býva aj z alkoholu. Ja som používala krém určený presne na tento problém. Je to GLYCO-A. Mne to pomohlo a o pár dní to bolo fuč:)

simi258

asi budem musieť zájsť na to kožné.. :/

pretože boli časi keď som skúšala že nepoužijem nič, že možno je to len reakcia na prípravky ale nič... ani nie je čo vytlačiť je to hrozné :(

mriezka

simi, nepoužívaj vôbec nič. Dokonca odporúčam si ani neumývať tvár, len raz týždenne večer poriadne mydlom a spongiou alebo liehom a vatou (dostať 60% dermálny roztok v lekárni) . Do rána sa pokožka prirodzene premastí. Pokožka si robí ochranný film, ktorý nie je dobré narušovať akoukoľvek chemikáliou.

annieee

mne pomohlo antibakteriálne mydlo protex herbal: www.pesiazona.sk

ale len herbal... lebo, ked som si kúpila, také v ružovom obale, tak som sa vyhádzala ešte viac...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašne veľa vyrážok - Fórum - ZDRAVIE.sk