Zobrali by ste stopara ?

Príspevok v téme: Zobrali by ste stopara ?
Taxikar

Dnes som isiel mimo obce a tam bola skupina cca 3, mozno 4 ludi z toho 1 alebo 2 deti, mali nejaky papierik, ktory som nevedel precitat, ale uz som bol takmer doma, tak som velmi vahal ci im zastavit a ci nie. Dnes je riskantne podat si len tak s niekym ruky, ale nechat ich ist pesi ktoviekam ? Mal som z toho zmiesane pocity.

sign

jajka:
a preco by normalny clovek nesiel stopom? ja nahodou poznam aj normalnych ludi co stopom chodia! ( aj ked ja sama napr. nestopujem)

Slobodna

a tak Miklu by som ani ja nevzala :-))

občas beriem ale len pekných mladých chlapcov :-) kedysi som tomu holdovala aj ja ale dnes by som sa už neodvážila

dobra vila

Nevzala. Bohuzial, clovek by rad pomohol aj takouto formou, avsak riziko je velke, myslim si. Sviniarov je dost a nikdy nemozes vediet, ci prave ty nebudes obetou. Uz som neraz pocula desive pribehy ci uz stoparov, alebo tych, co ich vzali, dokonca osobne poznam aj taxikara, ktory viezol mladeho chalana na trosku menej frekventovane miesto, chalan ho spichol, vzal doklady. Taxikar mal stastie, vbehol do lesika.
Sama som nikdy nestopovala a ani v buducnosti to nemam v plane. Takze je to obojstranne, cudujem sa tym, co stoparov bez problemov vyzdvihuju, ako aj tym, co stopuju. Pride mi to ako usetrit sa od problemov, co narobite. Svet je taky.... Hromadne dopravne prostriedky dopravia clovek temer kamkolvek, tak nevidim problem.