Prozak

zbyndo

Zdravim vas vsetkych,ale hlavne RNG,
no chcem sa spytat,ako taky laik moze poznat,co je Sa Johńs Wort s obsahom 3 mg hyperinu a 30 mg hyperforinu,mam dost problem s depresiami,a casto citam prispevky p.RNG,no rozumiem tomu,ako ked citam diagnozu po latinsky.Je to skoda,lebo mi to nie je nic platne,lebo neviem,kde by som si to pytal,a ako,inak dakujem za tie prispevky,...

skleptik

www.csfd.cz

Tu ho berú, v tom filme...

v USA to jedia ako cukríky, ževraj. tam je to najpredávanejšie?

Radšej si natrhaj trezalky, ako toto...

bekyna8888

BERIETE NIEKDO PROZAK ???? NEVIETEMI PROSIM NAPISAT AKE MA VEDLAJSIE UCINKY???PROSIM AK VIETE TAK MI NAPISTE DAKUJEM.

squash

neber prozac. to mozes rovno zacat brat martankov a budu mat rovnaky ucinok na depresiu a aspon nezrujnuju tvoje zdravie. pamatam si este kedysi davno chodila reklama na prozac kde boli vymenovane tony neziaducich ucinkov, jeden z nich-smrt

RNG

Vytazok zo Sa John's Wort s obsahom 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu je ucinna davka na vyse 8 hodin proti depresiam a inym problemom vyplyvajucim z docasnych nedostatkov serotoninu. Nesmioe sa opakovat ale castejsie, ako raz denne pravidelne.
Inac pravidelne pouzivanie tohoto neodporucam, nech si ma telo moznost vyrabat serotonin samo a pouzivat tento SSRI doplnok len v case akutnej potreby.

RNG

prozac=fluoxetine je patentovany skodlivy navykovy synteticky antidepresant, s mechanizmom ucinku SSRI. Viac o nom podrobnejsie najdete napr v popularnom
en.wikipedia.org
Osbne nevidim ziadny dovod na branie skodlivych chemickych drog s mechanizmom SSRI, ked existuju neskodne potraviniove doplnky s rovnakym ucinkom SSRI,
alebo doplnky, polotovary, z ktorych si telo moze samo vyrobit deficitny serotonin, ako napr l tryptophan alebo este blizsie k serotoninu je 5-HTP(serotonin je 5-HT)

zuzana1223

fluoxetine (prozac/sarafem) su zo skupiny ssri, budu mat podobne neziaduce ucinky.
je tvoja depresia tak zla, ze musis brat antid?