Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO PRESTAT FAJCIT?!

kveta

stratocaster- prestať fajčiť je jedna z najtažších vecí na svete, takže vôbec sa nečudujem,že zas fajčíš, málokto sa dokáže zbaviť toho zlozvyku. Darmo ti budú všetci radiť, musíš ty sám chcieť a sám nájsť v sebe silu.

majulík

Mala som dosť komplikované posledné obdobie.Ale ja to osobne robím koli mamičke,lebo jej to vadilo ten pach.A raz keď budem čakať babätko,ako potom prestanem???Radšej skor lebo sa vlaste len sebaklamem.Najdi si neakú inšpiráciu koli komu-čomu a uvidíš pekne to pojde.

majulík

Ja som vydržala 3 roky a pred týždnom som zlyhala.Ale povedala som si keď som tak vydržala tak snáď ma toto nezlomí a od stredy som zase na absťaku,držím sa.Ja som začínala s odvykačkou že som si kúpila celé 1 bal.žuvačiek/v metre/ a žuvala a žuvala.

kveta

super tak ak si si to už dnes pretrpel tak si to nepokaz, ak vydržíš den, vydržíš aj dva ak dva tak aj štyri, teším sa s tebou cau

stratocaster

kveta...tak v bare som este nebol odkedy nefajcim(tj oddnes:)),ale myslim ze tam pohorim a prave dnes nedela je ten den kedy sedim doma a cely den rozmyslam nad cigou ale som na seba hrdy ze som vydrzal...no:)myslim ze ked som vydrzal dens uz vydrzim stale...drzte palec!;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.