Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Traviace tazkosti

Príspevok v téme: Traviace tazkosti
userTrusted

dobry den,
chcem sa poradit, kam by som sa mal vypytat na vysetrenie, lebo moja doktorka je nejaka neschopna alebo co. ona ma stale chce poslat na interne, lebo ked mi obcas zmera tlak, tak niekedy mavam zvacseny na 140/80.

Problem je ten, ze pred mesiacom som sa trochu prejedol a odvtedy mi nebyva moc dobre(uz mesiac!!!). Bral som hylak a grganie a hnacky mi ustupilo, ale potom som si vsimol, ze ma boli v pravom boku-nie dole, ako je slepe crevo, ale skor v strede a hore.
kde ma to presne boli neviem povedat, doktorka ma aj osahavala, ale na stlacanie ma to nebolelo. pocit ze ma tam nieco boli mam stale.
po fyzickej aktivite sa to este zhorsuje, aj mam vacsi pocit na zvracanie.

vylucil som prazene a mastne jedla, lebo asi 2x sa mi stalo, ze som mal silnu pichavu bolest asi 5-10 cm napravo od pupka(vo vyske pupka). takisto sa mi to stalo aj po mede.

dalsie priznaky:
-mam tmave okolie oci,
-obcas sa citim strasne dolamany a skoro stale sa citim unaveny.
-par dni ma aj velmi boleli sthena, ale toto mi uz preslo. doktorka ma pichala do prsta(predpokladam koli cukrovke), ale asi to bolo OK.
-casto mam pocit na zvracanie
-mam nechut na jedenie-vela toho nezjem-vazim skoro 100 kg, a bol den, ked som si vystacil so 4 kopkami samotnej ryze a par krajcami samotneho chleba na ranajky a veceru. vcera som napriklad zjedol normalny obed a trochu sucharov cez den.
-pijem normalne ale sa mi zda, ze ked sa napijem, tak musim ist skor mocit ako predtym-sudim podla toho, ze ked sa vecer napijem, tak obcas v noci musim ist na WC-inokedy som vydrzal.
-v poslednej dobe mam obcas zlty povlak na jazyku.
-ked mi doktorka brala krv, tak mi robila aj vysetrenie mocu a vsetko bolo OK, az na to, ze bol kysly.
-poobede(po cca 13:00) som strasne unaveny. nezalezi co zjem na obed. bud si musim pospat alebo ked som v praci, tak si musim dat kavu.

beriem:
lecitin
vceli pel
psyllium
probiotika v tabletkach(nazov si teraz nepamatam)
obcas pijem caj z repika, listia ciernych ribezli, zihlavy.

prikladam vysetrenia zo sona a krvi:
imageshack.us

co mam robit?
dakujem.

Pato7

Ahojte,

rad by som sa podelil so svojim problemom a mozno mi bude vediet niekto poradit.

Mam dlhodobe problemy s travenim. Absolvoval som niekolko vysetreni, ktore vyvratili celiakiu, helikobaktera, no napriek tomu problemy pretrvavaju.
Po vysetreniach som mal predpisany liek Ganaton a Famotidin, ktore mali napomahat traveniu. Viacmenej to fungovalo a mal som chvilu pokoj (4 mesiace), ale pred 2 mesiacmi som mal crevnu virozu (zvracanie a hnacky nepretrzite 10 hodin, bol som aj v nemocnici). Odvtedy sa zase priebezne trapim, par dni je dobre a potom nieco zjem a pride znova problem. Pravidelne uzivam probiotika Bio Gaia.

Moje priznaky pri problemoch su:

- velmi casta stolica (cca 7 krat denne)
- kasel (ked zacnem mat traviaci problem vzdy kaslem)
- zavrate a tocenie hlavy
- pocit na zvracanie

Ma niekto podobne problemy?

dakujem

ujec

Kamarade, si si istý, že nemáš žltačku? Pri žltačke zvykne bolieť v oblasti pečene... všímaj si štanky aj hovná akej sú farby. Ak máš svetle šulky a tmavé chcanky, tak máš asi žltačku

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Traviace tazkosti - Fórum - ZDRAVIE.sk