Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kerastase skusenosti

majkaz

hej, zelena je naj! na suche vlasy som neskusala, korienky mam totiz mastne, to by vyzeralo :)... na zehlenie si najviac na forach chvalia ciment thermique, ked sa mi minie mlieko od loreal professionnel, planujem skusit :)

linka555

ahoj dakujem pekne za odpvoed :) ja som si tiez objednala zelenu radu a je skvela :) na suche vlasy si mala ktoru? ja som rozmyslala nad oleo relax ale neviem ci by sa mi od toho nemastili vlasy. v zime si ich aj zehlim tak asi vyskusam tu nutri termique. tu si neskusala? :)

majkaz

ahoj :), ja som sa tiez dlhsie odhodlavala kupit si tuto vlasovu kozmetiku (cena), a musim povedat, ze nelutujem. pouzivala som najprv sampon na zmiesane vlasy bain divalent, po prvom umyti som mala prekvaivo leskle vlasy, ako po farbeni. teraz pouzivam zelenu radu na zregenerovanie suchych vlasov, sampon a masku. mozem len odporucit. sampon ti dlho vydrzi, staci ho dat malicko, krasne peni a vonia. este take odporucanie - nekupuj si ju zo salonu, je tam predrazena, povodne som sampony kupila za cca 18 eciek, teraz sli hore, stoja cca 22, co je vela. skus stranku mimibazar.sk, je ta, viac kociek, co ju predavaju, a cena je lepsia, ako v salonoch :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kerastase skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk