Funkcie epilatora

Príspevok v téme: Funkcie epilatora
BBella

ktora funkcia epilatora - najnovsie je ich aspon 10 :) je uzitocna a ktora nie????napr. svetielko, masazne valceky, alebo silk epil dual (ze vraj aj epiluje aj holi naraz)ci nieco take..kupili ste si epil s nejakou funkciou a pochvalujete si ju???alebo naopak zapada prachom???alebo vobec sa s nou nestotoznujete....

latte

Ja mám braun silk epil dual a je úple úžasný.vyhovuje mi aj to svetielko vidím ktoré chĺpky ešte nezobralo.dá sa používať aj ako samotný epilátor alebo aj so žiletkou.je to môj prvý strojček veľmi som sa bála bolesti ale moje obavy sú preč...nebolí to.ja si holím celé nohy a na prvý krát mi to zabralo cca 20min.píšu že ho teba min 4 krát použiť a chĺpky budú rásť menej.A hlavne mi vyhovuje že som ho mohla použiť vo vode...fakt super doporučujem ho.cena zodpovedá kvalite.

BBella

noooo to svetielko dost chvalia...zatial asi toto sa mi tak najviac pozdava, ja mam zalusk na braun silk epil 7180 :)

1angelina23

aj svetielko sa ti zide pekne s tym vidis ktory chlp ti este ostal a ktory nie :-)) ja si nohy epilujem totiz strasne dlho.. moja ma vyse 40 pinziet, ale to trva aspon 30 minut kym sa "odchlpim" a neviem co by som robila keby nemam svetielko ved by som to robila aspon hodinu :D

tpch

Ja mam roky uplne obycajny Phillips s jedinou funciou-vytrhava chlpy :-D
Za tym ucelom som ho kupovala, nepotrebujem, aby vedel vysavat, alebo masirovat.

BBella

bola by som rada, ak by sa este par ludi vyjadrilo. isto mate nejaku masinku co ma funkciu a bud ste s nou spojkojna alebo je to uplne zbytocna vec....

katka...

Ja mam Philips Satinelle Ice Premium a som celkom spokojna.Ma to masažny prvok, epilacnu hlavu aj holiacu hlavu a chladic pokozky a bola k tomu aj masazna rukavica. Holiacu hlavu nepouzivam vobec, chladic pokozky je fajn, zo zaciatku som to pouzivala, trochu to zmiernilo bolest, ale teraz to vydrzim uz aj bez toho. A to svetielko moze byt dobre, ja ho nemam, tak mam pri sebe malu lampu :). Inak si myslim, ze kopa tych funkcii je pri inych epilatoroch zbytocna. Cize vlastne vyuzivam len epilacnu hlavu.

BBella

dakujem za prvu odpoved, som zvedava ake budu dalsie, zatial sohlasim, aj som si to myslala, bars vymyslaju nove funkcie a zvysuju cenu, ale pritom je to stale obycajny epilator, aj ked uznavam ze ten novy braun silk epil 7 je krasny...dizajn je neskutocny...:) len skoda, ze ma kadejake vymozenosti a neviem co a cena jak ....

Inner

Mam epilator s masaznym nastavcom, ale nepouzivam ho. Hodi sa skor na pevnejsie chlpky - ked napr. dlhsie neepilujem podpazie, tak vtedy pouzijem aj nastavec.

Ale pri pravidelnom epilovani noh i podpazusia mi to je cele na nic. mala som aj chladiac nastavec. Chladil sice prijemne, no drzat ho cely cas v ruke prijemne uz nebolo :-). este obcas vyuzijem holiacu hlavu na skracovanie alebo holenie chlpkov, no v zasade vyuzivam len cisto epilacnu hlavu. V buducnosti by som si mozno chcela kupit epilator do vody...