Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pantene color therapy - skúsenosti

veronikanika

ja som si kupila celu radu a musim povedat ze hlavne to 3minutove serum kde su 3 ampulky stoji za vyskusanie(4,89eur). bezne pouzivam celu radu kerastase na farbene vlasy ale sampon mi prestal vyhovovat. o vlasy sa poctivo staram a z drogerkovych samponov doporucujem jedine pantene. pre mna velmi mile prekvapenie.

blondula

ja pouzivam Pantene asi 10 rokov uz :D ked som mala kratke vlasy pouzivala som balzam fialovy-na objem.bol super,ale ked mi narastli vlasy,neboli pekne,take zlepene.potom som zacala pouzivat na vlasy poskodene,vysledok tiez super.a teraz mam vlasy dlhe po zadok a pouzivam balzam zeleny-pre hladky efekt.ten je podla mna najlepsi,ale mam ho doneseny z Wiedne,tu som ho nikde nevidela :-( a pozerala som v kazdej drogerii :-( takze minu sa mu este dve velke 400ml flase a potom budem kupovat zase ten na vlasy poskodene :D tieto novinky som ja neskusala,nezvyknem menit,ked mam uz rokmi zabehnutu znacku :P

Danča

Cavko, mam ten balzam Pantene colour therapy...ale teda, nic moc, vobec ziadny dobry pocit. Hrozne zly ako cele pantene + obsahuje dimethicone (silikony).. vlasy umyjes, das ten balzam - ktory ti akurat tak obali vlasy, mas ich spľasnuté jak fras - ja mam pocit zlepenych vlasov. A to ti nejdem hovorit ake su na dalsi den, fuj.. ak ti mozem poradit, mne osobne robi "celkom" dobre Gliss kur alebo Dove. Ale celkovo, sampony a balzamy z drogerky nie su dobre - skoro v kazdom najdes zlozku dimethicone.. neviem teraz, co s tym balzamom, zbytocne vyhodene prachy..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pantene color therapy - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk