Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prístup niektorých zdravotníkov, alebo masáž nervov

Príspevok v téme: Prístup niektorých zdravotníkov, alebo masáž nervov
halmir

Nedá mi nepodeliť sa o nasledovnú skúsenosť, ktorú som zažil s jednou pani masérkou...

Po odporučení neurologičky, kde som sa za poplatok objednal, aby som čo najmenel vymeškal z práce, som sa šiel hneď objednať na fyzioterapiu.
Na dverách nápis neklopať, tak som poslušne čakal, okrem mňa jeden človek. Po chvíli prišli ďalší traja, všetko dopredu objednaní. Po 15 minútach čakania sa otvorili dvere, podal som pani terapeutičke odporúčanie, že sa chcem objednať. Povedala mi, aby som zatiaľ počkal. Ostatní štyria išli dnu. Myslel som, že si potrebuje zobrať zošit a pozrieť voľný termín...
Ale nie, ona začala poctivo pracovať. A tak som mal možnosť zistiť, koľko trvá masáž štyroch ľudí. Som trpezlivý človek, aj som dúfal, že ma hneď zoberie na masáž ked už nikoho nebude mať. Potom čo vyšiel tretí pacient, mi to nedalo a chcel som sa uistiť, či čakám aj na masáž. Samozrejme že nie, berie len objednaných pacientov.
Po takmer hodine čakania odišiel posledný pacient a mohol som vojsť. Zaujímavé bolo, že pani terapeutička sa spýtala, či mám nejaké námietky. Zrejme odčerpaná trpelivosť už bola na mne badať. Tak som jej svoje námietky predostrel, samozrejme v rámci slušnosti, aspoň dúfam. Rovno som povedal, že je to prvý krát, čo na objednanie som musel čakať hodinu. A reakcia? "Keď sa vám nepáči môžete ísť inde!" Tento závan minulosti ma povzbudil a snažil som sa milej pani vysvetliť, že je lepšie obslúžiť zákazníka, ktorého obsuha (objednanie sa) bude trvať 1-2 minúty, ostatných to veľmi casovo neukráti. A navyše, však som bol skoro prvý, keby to nebolo pred obedom a prišla by ďalšia várka objednaných, to by som čakal do konca pracovnej doby?
Samozrejme nakoniec ja som bol ten zlý problémový zákazník, vášne sa stupňovali, až reakcie pani fyzioterpeutičky boli natoľko popudlivé, že som využil jej návrh a šiel som inde, skoro až s kopancom v zadku.

A kde máte možnosť zažiť takúto masáž nervov? Je to v BA-Dúbravke, na dverách moderný pro-európsky názov firmy.

xy:)

u istej dr som naposledy sedela 75 min, mala ma objednat na iste vysetrenie. nakoniec vyliezla a povedala ze no, ona tam este nevolala, ze potrebuje vediet kedy mam cas, pritom som jej tyzden predtym jasne hovorila, ze mi to je jedno, len nech ma objedna. tak som musela znova naklusat o dva dni, zopakovat si to cakanie a az na tretikrat(!) mi konencne vypisala doporucenie s cakanim 1,5 hod (vypisala to za 2 min). a to mi robi zakazdym, asi to teda nie je nic vynimocne. ten pristup je niekedy fakt hrozny a hlavne bez logiky.

lost

toto je vcelku caste, stretol som sa s tym u imunologicky, ked som na 1 minutovu injekciu musel cakat niekedy 30-60 minut, kym zoberie dvoch a vysetri ich.

Hold, na medicine by mali povinne vyucovat aj matematiku zrejme..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prístup niektorých zdravotníkov, alebo masáž nervov - Fórum - ZDRAVIE.sk