Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomozem Vam schudnut

Maros75

Jana..za poradenstvo sa praveze plati. A je to jedno z naj platenych zamestnani.
A neverim,ze ty to robis z nezistnosti a lasky k ludom.

blondula

Jana....ja viem ze je obezita je problem,ja chvala bohu dietovat nemusim.ale keby som chcela schudnut,urcite v prvom rade zmenim jedalnicek,vela pohybu a keby to neslo dole,tak nakoniec by som skusila aj nieco ine.clovek neschudne tym,ze bude pit nejaky caj na chudnutie ...

Jana10000

Precita si to ten,ktory ma o to zaujem.Nebudem nikomu nic vnucovat.Kto ma zaujem napise mi ako dost vela ludi,ktori sa mi ozvali z tohto fora.A ty blondula sa velmi mylis.Prehnane drahe to urcite nie je a nejde o aloe vera.A investovat do svojho zdravia,kedze obezita je v prvom rade zdravotny problem nie je zbytocne vyhadzovanie penazi.

blondula

araz....no asi preto,lebo tie produkty su prehnane drahe a ide pravdepodobne o nejake aloevera produkty :DDD ja mam zarucene overeny recept na schudnutie !!! "nezrat" a vaha pojde dole ani nevies jak.to som myslela,ze menej jest.a aj tak si myslim,ze clovek co nikdy nebol stihly a ani v rodine to nemaju v genetike,taky clovek neschudne aj ked sa posere !!! ja som zase uplny opak.mozem jest co chcem a kolko chcem,nikdy nepriberiem bo odjakziva som bola stihla a ani po porode sa to nezmenilo ! :P .... takze vyhadzujte peniaze za hluposti :DDD

Jana10000

Dakujem Sandra,trafila si sa.Ja radsej na takychto ludi nereagujem.Nema to vyznam.Urobila som si o dotycnej svoj nazor.

sandra_kl

preco by mala byt posahana????....len vie ako na to..staci dodrziavat tie spravne pravidla a vaha ide dole.....vie co telo potrebuje ako bude reagovat.....ak jej zavidis..tak bud jej napis nech aj tebe poradi....ale neosocuj..ked nevies..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomozem Vam schudnut - Fórum - ZDRAVIE.sk