Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spolok nezamestnanych

Príspevok v téme: Spolok nezamestnanych
belenka

Citim sa naozaj strasne mizerne, ze neviem najst pracu.Uz rok ju hladam, posielam zivotopisy a nikdy ma ani na pohovor nepozvu. Mam pomaly 26 a stale ma musia zivit rodicia. Uz to prestavam zvladat, tak by som sa chcela postavit na vlastne nohy. Bola by som rada, keby do tejto temy pisali aj ini nezamestnani a navzajom by sme sa podporovali.Macca prosim nezrus tuto temu, lebo iste nie som jedina co je uz na dne, ze je bez prace. A vzajomna podpora nam mozno aspon trosku pomoze

podobne-

presne tak-ja to iste bola by som ticho a ani nemukla-keby bolo roboty a s ludi by nerobili otrokov-a nejake aj slusne zaobchadzanie s ludmi by malo byt v praci...
no a to zdravie-ja mam tazke srdce skor na zdravotnictvo.../i ked ja sa snazim ako kolvek aby som sa vyliecila stale nieco hapruje a od zdravotnikov-cest vinimky pomoci nedocka clovek/

Maya_

ano, zial vela ludi je chorých, ja by som ani nepípla, keby som bola ok, zdrava a vladala, vzala by som hocico, kde sa da zarobit aspon trosku slusne, ano mam syna

podobne-

tak tak a mladym ludom nezavidim uz vobec-maju to velmi tazke dnesnej dobe...
a to malo kto sa dozije toho dochodku-nechcem byt skepticka-ale je to tak-len tu u nas co pozeram-vsetko dostava porazky a umiera-rakoviny,infarkty...
a ty mas aj deti?

Maya_

no presne, moja mama tak vravi, ze keby bolo po starom o chvilu ide do dochodku, tak este nejakych 10 rokov musi robit a to mam pocit, ze uz pracuje vecnost, vlastne odkedy vysla zo skoly, stale to posuvaju, su to blazni, ja teraz nevladzem a kým ja pridem do docohku, ked sa dozijem, mozno sa bude chodit v 70 rokoch a to uz budem aj tak na 3/4 mrtva, nie to este makat niekde každý den, uplne sialenstvo

podobne-

no,ja som tiez dala iny nick...lebo v inych temam ked si si vsimla mam ine nicky...
ty si este mladucka a mas kopec rokov pred sebou-sak aj ja do 62rokov ci kedy sa ide do dochodku-SAK SA CLOVEK ANI NEDOZIJE JE TO V NEDOHLADNE...:))))
MI SA SMEJEME TIE CO UZ MAJU OKOLO 50ROKOV ZE UZ BY POMALY SA POBERALI NA DOCHODOK-keby bola doba predtym...a tak malo kto sa dozije-sak stale zomieraju mlady ludia...ale to je tema o inom...

Maya_

podobne - ja mam 28, cize kopec rokov na pracovanie este pred seboou...

zabudla som sa prihlasit, tak som len vpisala nick

bingham - no, ze dakujem :)

pozri-

a vies ked clovek ma rodinu nemoze planovat len sam-ma zodpovednost vtedy aj za deti
sak to urcite poznas-a ani vemi rada neplanujem-lebo planovala som si zivot ked som sa vydavala a nevyslo to-tak sa mi zda ze planovanie je na nic...ale tak clovek musi mat nejake pozotivne myslenie a mysliet na nieco kladne-LEBO BY SA DNESNEJ DOBE ZBLAZNIL...tak planujem ze nieco take sa urobi-CLOVEK MIENI A PAN BOH MENI

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spolok nezamestnanych - Fórum - ZDRAVIE.sk