Velký kotol co to je ? nepochopím HELP

Príspevok v téme: Velký kotol co to je ? nepochopím HELP
alvino335

Nazdar mam 17 rokov pred 4 mesiacmi som začal s cvičením na objem beriem amino a kreatin na rukách určite vidím výsledky cvičím 2+1 PONDELOK UTOROK ŚTVRTOK PIATOK
mám to rozdelené :
1. den - nohy, prsia, biceps,Brucho
2. den - chrbat, ramena, triceps,Brucho
prsia tiež idú k dobrému no ale ked sa pozriem na brucho zvykol som si chodiť s ním trochu napnuto čiže nevyzerá až tak nafuknuto no pravdá je že je to pivné brucho proste nafúknuté akoby čreva tlačili na brucho a boky tiež nejdu dole neviem čo sa deje ale bojím sa že z neho nikdy nič nespravím lebo je pivné a bojím sa že ho nepremením na nič :(((
čo sa týči jedla jem pravidelne raňajky 2x chleba z maslom a niečo k tomu nejakú zeleninu akú nájdem Obed 2 hod pred cvičením čiže okolo dvanástej niekedy okolo piatej tiež niečo zjem ale vo malilinkom množstve ale iba niekedy pretože som celý deň vonku večera okolo deviatej niekedy nejaké chleba z niečim niekedy niečo väčšie ale nemyslím si že sa stravujem nezdravo a to brucho jé stále väčšie:(. PS: za jeden tréning 300 aj viac brušakov za týždeň 1200 brušakov na šikmej lavičke...Njake rady :(( ?

Amanda1234

Je naozaj obdivuhodné že toľko cvičíš a určite musíš mať vypracované svaly na bruchu ale nad nimi ti ešte ostal tuk. Na to ti veľmi robenie brušákov nepomôže - skôr zvol niaký kardio šport ako napríklad beh, rýchla chôdza, stacionárny bicykel by tiež pomohol.. A čo sa týka tej stravy, mal by si jesť 5x denne v menších dávkach a previdelne. A ak ješ na raňajky chlieb, daj si celozrnný a ktomu napríklad rastlinný margarín a vela zeleniny a tak. Musíš tam mmať aj veľa ovocia a bielkovín (mlieko, jogurt, kuracie mäso alebo rybu. ) Naozaj, malo by ti to tak ísť dole, aj môj brat mal podobný problém.. Tak teda veľa šťastia :)