rozchod nechceme obaja no blizi sa

Príspevok v téme: rozchod nechceme obaja no blizi sa
simonka5134

S priatelom sme rok spolu, na zaciatku vsetko klapalo super.. postupne nastali nejake problemy. Priatel vie otvorene so mnouz rozpravat ked sa nieco deje. snazi sa zo vsetkych sil vyriesit problem. vysvetlit mi co sa robi zle.. ja si uvedomim ze robim chybu, ze mu tym ublizujem., aj ked sa niekedy jedna o malickosti alebo naopak je to vazne.
Uvedomujem si, ze nekomunikujem. velmi by som chcela a neviem to. po hadke cusim a neviem co povedat.alebo si len lahnem a pozeram do steny. jeho to rozculuje..
Najhorsie je, ze ak s tym nic neurobim, nezmenim to, neprestanem robit chyby, bude sa dalej trapit a rozideme sa. uz sa slovo rozchod spomina. Viem, ze to nechce ani jeden z nas. obaja si vieme prestavit buducnost spolu, ale viem, ze sa musim nejako zmenit. neviem ako mam komunikovat. co povedat k hadke. alebo aj ked nieco poviem, tak sa chyba stane inde.ako mam nas vztah zachranit??
priatel sa trapi a ja to nechcem..

anikam

fiha simonka, to je vacsinou naopak, takto sa spravaju zvacsa vo vztahoch chlapi. Zeny su tie, co chcu rozhovor a riesit problem, aspon ja mam take skusenosti. Dolezite je, ze si to uvedomujes a chces sa zmenit

simonka5134

on je ten kto pride a zacina rozhovor, nie ja. len ja ako keby nedokazem na to reagovat, otvorene o tom hovorit. aspon nie v tej chvili, ked to on vyzaduje. potrebujem sa ukludnit a vsetko si premyslioet.. a viem ze ked odidem von, zabuchnem dvere vsetko este zhorsim, ale to si v tej xhvili neuvedomujem

simonka5134

ja viem, len ked sa pohadame. niekedy ho provokujem, mam hlupe reci, casto aj odidem z miestnosti..
on ma naucil, ze na vsetko su dvaja, tak ako aj za vsetko mozu dvaja..
ja si dokazem priznat chybu. ale nie v tom momente. ked mi vsetko vysvetli v com je problem, alebo ako to vidi on, viem ze ma pravdu a nechce mi ublizit a nie sa este vadiť..
len potom je uz neskoro, uz sa to stalo

AdamKrt

Chce to ukludnit sa, miesto hadky to premenit na konstruktivny rozhovor. Ak mate obaje volu a on ju zda sa ma, potom je to na Tebe.

Vypocuj si jeho argumenty, povedz potom Ty svoje a skuste najst kompromis.

Lenze, ked budes trucovat ako male dieta, tak si tym nepomozes. Vobec nemusi dojst ku konfliktu, ked mat iny nazor. Len musite vediet sa naucit OBAJA trochu ustupovat.