Nikto nevie, čo to je

Príspevok v téme: Nikto nevie, čo to je
hellnatalia

ahoj v poslednom čase sa strašne citim ,je my pri pohyboch na vracanie,nechutenstvo,nervozna som stale a unavena,tlaky do tvare až horko a nikto my nevie povedať,teda žiadny doktor aspon približne z čoho to je,každý hnedť,to su nervy a psichika,ale nemože to byť aj niečo ine,mam problemy s mitralnou chlopnou,aale inač som poho,robim ako kucharka a sem tam sa objavi chvenie jemne celeho tela a trpnutie a opuchy tvare a členkou može my niekto poradit,dakujem

fujitsu

moju odyseu po lekaroch a lieciteloch skoncila az navsteva u doktorky albertovej v bratislave. hlboko sa sklanam pred jej ludskostou a odbornostou. skoda, ze takych terapeutov nemame na slovensku viac, zisli by sa nasim ubolenym telam aj dusiam.

Lulu2011

moze to byt mitralnou chlopnou, aky stupen mas? mne sice dr povedala, ze to nie je nebzpecne, ale ze take pocity zial z toho byt mozu, tiez som sa nachodila k lekarom a to ze mi prepadava chlopna som sa dozvedela az na echu, ani som nevedela, ze s tým zijem

Gerbil

Vyskúšajte prírodného liečiteľa a homeopata RNDr. Pavla Bielika: 0905 582 997. Sídli v Bratislave pri Račianskom mýte a ordinuje v pondelok a štvrtok od 8:00 do 18:00.