Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubný kameň €

miss2010

mne odstranovali zubne kamene ultrazvukom.bolo to menej bolestive ako normalne vyskrabovanie a stalo ma to 5 eur.

lost

Eva531

to je celkom dost :) o nich som cital nieco na nete, ale da sa nejak objektivne porovnat zubne ambulancie?
lebo aj tam som chcel ist, ale kamos isiel do inej a pochvaloval si, tak som tam isiel aj ja.. ale tak snad az taky extremny rozdiel tam nebude dufam :) tazke rozhodovanie..

ja napr platim okolo 60-70eur za tu dentalnu hygienu a robia tam najskor nejake testy za ktore davaju body ze kolko krvaca dasno, ked ho prepichuju niecim, potom tie klasicke veci "odstranenie plaku a kamena, pieskovanie a fluorizacia." (i ked netusim co tie veci znamenaju, ale sedi sa tam 20-30minut..)

Profesionálne čistenie zubov dentálnou hygieničkou.
Pečatenie fisúr.
Fluoridovanie zubov.
Fotodynamická ozónová terapia FOTOSAN.

kto sa v tom ma vyznat :D:D:D

Eva531

93 € u dentalnej hygienicky na sukromnej zubnej klinike v Bratislave, v com bolo zaratane odstranenie plaku a kamena, pieskovanie a fluorizacia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubný kameň € - Fórum - ZDRAVIE.sk