Detska vyziva

selens

Ja sa tiež prihováram za Sunárek do ručičky myslím že nie je ani tak sladký ako napríklad hello a tejto značke dôverujem my sme tiež pili najprv Sunar premium a pomaly sa dostávame ku kapsičkám

lianka22

Telo potrebuje cukry na energiu aj pri diete. A ako občasné zhrešenie to nemusí byť až taký krok mimo. Ale treba si vybrať kvalitnú ovocnú ako odporúčajú nižšie ten Sunar.

zofifina

Ja som tiež toho názoru, že ovocná cukry sú pri diéte v pohode. Veď telo potrebuje na svoje fungovanie a energiu hlavne cukry. A ak sú kvalitné ako píšu nižšie tie od Sunaru tak prečo nie.

zofifina

Ja som tiež toho názoru, že ovocná cukry sú pri diéte v pohode. Veď telo potrebuje na svoje fungovanie a energiu hlavne cukry. A ak sú kvalitné ako píšu nižšie tie od Sunaru tak prečo nie.

madlenka

Ja som si dopriala takúto výživu tiež pri diete. Bola to vždy odmena za niečo. Ale ako tu už písali nižšie, vždy som hľadala v zložení, či tam je, či nieje pridaný cukor či iné sladidlo. Nakoniec som skončila pri Sunárkoch do ručičky, lebo som to kupovala aj malej na feedo.sk za lepšiu cenu ako v ochode.

lesankka

Dôležité je v prvom rade zloženie. Ak je detská výživa bez obsahu umelých sladidiel a cukru, čo býva väčšinou hlavným dôvodom priberania, tak nevidím dôvod na priberanie. Čisto ovocné produkty ako je napr. Sunárek do ručičky obsahujú fruktózu (ovocný cukor), ktorý je prirodzene obsiahnutý v ovocí a z neho sa nepriberá.

ewinna

Neviem ked je to detska vyziva tak ja si myslim ze by sa z toho malo priberat, ved preto to je urcene pre deti. Oni potrebuju priberat a rast. Ide len o to ze v akom mnozstve ho zjes. Ak zjes trosku tak sa nemusis bat

gastanko2016

niektoré ovocné hippky sú prisladné a niektoré nie. Ja som kupovala väčšinou tie, ktoré nemali pridaný cukor. Malému chutili aj tie mäsové príkrmy od hipp.