Nikdy nechcem mat deti, je na tom nieco zle?

Príspevok v téme: Nikdy nechcem mat deti, je na tom nieco zle?
majka12

prosim vas o radu.viem ze nikdy nechcem mat, sice ich mam rad( dokonca az tak ze idem studovat predskolsku pedagogiku) a v buducnosti by som sa im rada venovala.Problem je ze mam pocit ze svoje by som nezvladla, nielen financne, ale aj pôrod a tieto veci okolo toho(navsteva gynekologa, kopec vysetreni).Mozem sa spytat ako je to u vas resp. bolo?

Bubak11

Nie, ja za ňou budem plávať tam a späť súčasne, aby som sa k nej nikdy nedostal - ha, ha. Potom sa loďka potopí a je off, po všetkom, čau kámo, maj sa brácho, bye bro. Poplačme si trochu, však aj tak je všetko na prd... Začínaš?

slovensky ozran

ludia neblaznite lebo skoncime tak ze budeme mat len niektore zeny ktore nam budu rodit deti ako v handmaid's tale :))
www.csfd.cz
akurat ze tam ludia prestavali byt plodni. inak kvalitny serial s pochmurnou Orwellovskou atmosferou totality.

ale vazne. jedno vam poradim aby ste sa nebali mat deti na slovensku. skladajte ucet vlade kazde 4 roky. ze co to znamena ? chodte volit a volte si spravne. nie jebnutych zdieracskych zlodejov ani natvrdlych extremistov. tlacte na to aby sa veci v tejto republike menili.
a druha vec nebudte jebnuti a naucte sa to co sa ucili vasi rodicia. ze mat deti vyzaduje aj istu obetu. dnesni mladi su moc rozmaznani konzumnou dobou. taka je pravda. teda okrem tej ze ak ziju na slovensku tak ziju v state na kokot.

Angelika3

Ja mám skôr pocit, že nechceš mať deti nie pre vlastné rozhodnutia, ale skôr, že si neveríš, že by si to zvládla... Možno kvôli tomu, že pozoruješ iné ženy s deťmi a počúvaš ich ťažkosti. Neboj, zvládli iné, zvládla by si aj ty.
Inak ako tu už nižšie bolo opísane, tiež si všímam že velký trend na slovensku v poslednej dobe, nesympatická mamička ovešaná deťmi a len si na nich vybíja frustráciu a zlosť, hlavná vec, že sa tvári akoby sa vesmír točil iba okolo nej a všetci jej musia uhýbať a vychádzať v ústrety lebo ona má predsa deti!
Najlepšie ked má každé s iným, so žiadnym partnerom, jej to nevyšlo, nadáva na nich a vláči po súdoch kvôli alimentom, ale hlavná vec, že deti si s nimi nemala problém spraviť, že áno. Samozrejme aj ich je to chyba, že zasunuli do takej harpie.
Ja patrím k tým, ktoré nechcú mať deti, mám 32 rokov, ale už to beriem tak, že keby sa prihodilo, zas nezbláznila by som sa z toho.
Ale to je blbé, ženy ktoré nechcu deti, musia v kuse chodiť do práce a ešte aj neskôr idú do dôchodku a pod. Na houby spoločnosť.

nunavy

ja ňeňaviďim všeťko a všeťkych ťakže ňechcem roďiňu a pôjďem žiť ňa pušťý ošťrov
keď ma ňapaďňe ju chčieť ťak ďoplávam špäť

denisaf

ani ja nemam deti nerieste zite tak ako sa vam paci :-) najviac sa mi pacia rodicia co sami nemaju co do ust a spravia si 4-5 deti to je slovenska topka :-D

vieszejetotak

Vobec nic zleho na tom nie je. Iba hlupaci sa pokusaju o deti, ked o ne nestoja a potom si svoje komplexy plynuce z ich neschopnosti vybijaju prave na nich.

L93

Majka12, si len mladé žieňa, ktoré nastúpi na VŠ, tvoje názory sa ešte môžu zmeniť... ani ja som kedysi nechcela deti (a dokonca ani vzťah), no časom som zmenila názor... :-)

WHISPER

tak ja budem mať 30 čoskoro a deti nechcem a ja som s tým zmierená, stotožnená..nemám s tym ziaden problem.. a našťastie ma s tým ani ludia okolo neotravujú.. :-)