dobrovolnictvo

Príspevok v téme: dobrovolnictvo
namaste

nakolko je rok dobrovolnictva, cosi som pocitala, uvazovala tak rozmyslam ze o rok ked dokoncim bc by som sla niekam von vyskusat, prinajmensom zlepsit anglinu ale hlavne spoznat novych ludi, skusenosti, osamostatnit sa. zarazaju ma vsak tie ponuky kde si vsetko platim sama. nepoviem niake poplatky, prispevky ale napr. za ubytko mesacne 200, letenka min 300, poistenie, viza, strava...vsetko si platit sama. vyzera to akoby dobrovolnik mohol byt len bohaty clovek:( ja som vobec rada ked si zarobim na skolu a hygienicke veci.

namaste

icm_eds : mam 22r. vdaka za stranku:) zaujimalo by ma ze napr. by som na polroka, rok isla von a ako je to s platenim zdravotneho tu v SR, asi to stat nehradi za mna ako pocas studia ze?

uff

cauko, aj mna by to zaujimalo, mozem este na toto leto stat sa dobrovolnikom a niekam vycestovat ? mne sa zdaju byt tie stranky dost neprehladne a nikde neviem najst podrobne info ako sa stat dobrovolnikom atd. pomozes?

icm_eds

Ahoj. Kolko mas rokov? Mozes vyskusat EDS - Europsku dobrovolnicku sluzbu. Tam to mas zadara, cestu, ubytko a este dostavas mesacne vreckove. Kukni si icm.sk a ked ta nieco bude zaujimat, tak napis sem, poradim :)

no-

musis si zaplatit este aj za robotu ktoru si dobrovolne zvolis a si ochotna pracovat zadarmo ;))))) aspon vidis ake je to dobrovolnictvo...DNESNEJ DOBE NIC NIE JE ZADARMO :)))))