súhlasiť s návrhmi?

Príspevok v téme: súhlasiť s návrhmi?
biela mačka

No, to som zase ja, stále hľadám partnera a žiaľ cez zoznamku, keďže skutočne nemám inú možnosť. A stretávam buď takých, ktorí napriek sľubom neprídu, alebo takých, ktorí mi po jednom či dvoch stretnutiach niečo navrhnú a ja nie som štetka, takže ich niekam pošlem. Ale predsa len, či by som nemala súhlasiť, veď ja môžem byť rada, že mi vôbec také návrhy niekto dáva, keďže som škaredá. A aj sa im čudujem, že na takú špatu, ako som ja, by mali chuť.

[zruseny20]

biela mačka,

bože, ty si hrozne naivná.. nechápeš, že on o teba nemá záujem? A to s tým behaním je len výhovorka.. čiže kľudne mohol ísť na rande s niekym iným...

ZABUDNI UŽ NAŇHO!

[zruseny20]

..ozaj.. Adam, biela mačka.. nechce ísť spolu na kávu? :D Teraz, keď ste už obaja single.. len tak nezáväzne.. by ste si možno padli do oka :P

biela mačka

Podľa mňa celý pokec je na prd. TRam si ľudia budú písať celé hodiny, ale nie sú ochotní prísť na stretnutie. Aj henten si so mnou písal, ale schôdzku odmietol.
By ma zaujímalo, či by išiel behať, keby ho na rande pozývala napríklad telesne vyspeláblondína.

AdamKrt

myslienka Dnes 11:09 - nikdy nehovor nikdy, ako sa hovori, ale dufam, ze teraz je to uz definitivne. Za ten cas vyskusala uz vselico, poznam jej triky a je jedno, co urobi. Viem, ako by to znovu dopadlo po case, nech by urobila cokolvek. Postupne by sa to vratilo, tam kde to je, tak ako to jej vyhovuje. Jedno uz viem, ze verit jej nemozem. Takze cokolvek bude slubovat a ustupovat, viem, ze nedodrzi a o chvilu by aj tak zase zmenila nazor, keby ohen utichol... Len dufam, ze ma nebude obtazovat, lebo vie byt poriadne neodbytna, az doterna.

[zruseny20]

biela mačka,

to je stále ten, s ktorým si bola na tom jednom rande?

A prečo to chceš stále siliť a voláš ho na rande, keď ti dal jasne najavo, že nemá záujem o stretnutia s tebou? Chlapi nie sú ako ženy.. to, čo povedia, myslia vážne.. keby sa s tebou stretnúť chcel, navrhne ti to sám... podľa mňa sa mu zbytočne vnucuješ a tým sa mu ešte viac znechucuješ a preto ťa klame..

..a zas, na pokeci sa dá nájsť aj normálny človek.. ja som tam tiež našla toho svojho a je to jediná a najväčšia láska môjho života :) dá sa tam nájsť skutočne všetko, ale je to ťažké..

Podľa mňa ty sa až zúfalo snažíš niekoho si nájsť čo nie je dobré.. Jednoducho, skús to na chvíľu nechať tak, kašli na pokec, chlapov, venuj sa sebe, svojim koníčkom a potom sa to urovná, budeš pre chlapov pôsobiť menej zúfalo = príťažlivejšie.

[zruseny20]

AdamKrt,

nič v zlom, ale po tom všetkom, čo som si už o tebe a tvojej priateľke prečítala, som si istá, že k nej zas poslušne nabehneš, keď ťa to trochu prejde (predpokladám, že rozchod si zas navrhol ty). Stačí, že opäť urobí nejaký mierny ústupok, ty to zas budeš brať, že sa akože snaží a poslušne k nej naklusáš.. Lebo ty si blbec zamilovaný a ona ťa má len ako hračku. (Môj pohľad z toho všetkého, čo som mala možnosť si prečítať o vás od teba) :)

Veď už raz sa to stalo, keď si spomínaš, keď ti klamala, ty si ju nechal, dušoval si sa, že už so sebou nenecháš takto manipulovať, potom stačilo, aby urobila pár ústupkov a nasľubovala hory doly a hneď si celý bez seba zas utekal k nej. Na to, aký si rozumný sa v tomto prípade správaš podľa mňa ako totálny chudák bez štipky hrdosti. (to nemyslím ako urážku, len inak som to nevedela nazvať, tak prepáč).

blondula

aj ja som spoznala mojho priatela-uchylaka na pokeci :DDD tiez sme zo zaciatku pisavali hluposti a nejak sme si "padli" do oka :D asi az po 3 mesiacoch sme zacali pisat normalne a vyzvedat sa nejake veci zo sukromia.ja som tam mala fotky,takze sa do mna "zalaskoval".on nemal.asi po pol roku sme skypovali a ukazal sa mi v plnej parade na kameru :D tu som sa zase ja nechcela.mali sme osobne stretko v Spanielsku a uz sme sa nechceli rozdelit.letela som naspät do Rakuska a asi po 3 mesiacoch som k nemu letela znova.sme spolu doteraz a uz sme aj stihli miminko :DDD ... profily sme si uz vymazali,lebo su nam uz na nic !!!

AdamKrt

biela mačka Dnes 10:58 - ona nasla mna... :)

Nie som typ, co chodi niekde po baroch a uliciach a oslovuje cudzie zeny. Neviem, ako muzi, ale co som pocul, isto sa tam najde kopec somarov, co chcu len jedno a obtazuju... Ale co sa tyka zien, co som bol davno este na niekolkych rande, tak tie zeny sa mi zdali uplne normalne. Teda nemal som cas ich blizsie spoznat... :)

Nie som jednoducho ziaden balic, aj ked nemam absolutne problem komunikovat o comkolvek.

biela mačka

Takto: to, že klamal, je svinstvo, to máš pravdu. Ale ok je to v tom prípade, že si hľadá vzťah a nedáva prednosť športovaniu. Inak nechápem, že si si našiel partnerku na pokeci, tam je 90percent mužov a 90percent žien úchylných.

AdamKrt

Ak isiel na rande s inou, tak to neni OK, ale je klamar, lebo Ti povedal nieco ine...

Ano, je to velmi cerstve. A dufam, ze po X rozchodoch s nou, tento bude uz definitivny.