ako casto nakupujete

Maya_chic

Ja som zavisla na nakupovani, aspon raz do týždna si musim nieco kupit, inak so mnou nie je rec a asi pojdem na nejaku terapiu, lebo uz to obmedzuje financny rozpocet

tiez-

nerada nakupujem-ale ked musim tak musim-radsej si doma oblecenie vyrabam-ale take topanky tazko vyrobim...
ak sa dalo tak som objednavala z prima mody ked som objednala prislo mi to take ake som si to predstavovala-sedelo na mna ako uliate...
teraz bohuzial prima moda uz skoncila...tak som nutena ist do obchodu-ale chodim tam len ked opravdu musim...

jajka001_

ja nakupovanie neznasam, v skrini mam minimum veci, niektore su aj roky stare lebo su moje oblubene a ked ich nenosim na von tak ich nosim na doma. mohla by som sa vyhovarat na nedostatok casu a penazi ale proste je to tak, ze mna nakupovanie nebavi, z pomyslenia na skusanie ma oblieva pot a vacsinou sa mi oblecenie v obchodoch nepaci alebo mi nesedi. kludne mi poslite veci ktore nenosite, doma si ich rada skusim :) cislo 38 :)

preambula

ja mam 26 rokov, tak do 24 som kupovala ako diva, tiez vsetko trcalo v skrini a potom som to rozdala alebo vyhodila. potom som si povedala, ze nie som na hlavu, toto nema vyznam, su aj ine radosti v zivote ako plny satnik. teraz uz nekupujem vobec z katalogov, vzdy mrknem do satnika co konkretne mi chyba a kupim iba to.zo zaciatku som mala este zachvaty ze ked som nieco videla tak som sa aj vratila do obchodu, lebo som neodolala, ale uz som sa spamatala a nic ma uz nezlaka. konecne som v tomto normalna. je to jedina cesta, to blbe nakupovanie bez ladu a skladu nema zmysel.

angela85

no ja kupujem kazdy mesiac daco, ale su to vacsinou veci co mi chybaju, alebo take zakladne do zasoby, ked je nieco v akcii, bizu nekupujem vobec, nenosim to, ale ja nemam nicoho nazvys, mozno skor vselijake tricka, ale vsetko kupujem v akcii, nekupujem si drahe veci, jedine na zimu si kupujem kvalitne, teple, som dost zimomrava a do topanok davam, potrebujem kvalitne, pohodlne a kozene

blondula

ked som zila vo Wiedni,nakupovala som vo velkom pri kazdom vypredaji :DDD tam sa nakupovat oplati !!! som rok na slovensku a nakupujem prevazne len pre maleho :P pre seba nema kde a vsetko mi je kratke :DD ja potrebujem extra dlzku,hlavne na rukavy....

BBella

kika vela stastia....ja si vzdy hovorim, ze nic nepotrebujem lebo mam vsetko, v mojej skrini fakt vsetko visi, najviac u mna vedu kabelky, topanky, potom nohavice (a pritom mam hroznu postavu a tazko sa na mna kupuje) ale ked daco objavim a nedajboze v tom vyzeram dobre a este je to v akcii - konec, berem a hotovo:)bizuteriu mam na kila - kamoska ma obchod s bizuteriou - no comment. teraz som uz dlhsie nic nekupila ako fakt nic...ale uz som nesvoja, no setrim si peniazky na dovolenku a aj epilator chcem taky fajnovejsi:)
PS: fakt vela stastia...(u mna by nebol den kedy by som si daco nekupila - nekupujem drahe veci, staci ze nadabim na akciu, kedze chodim casto do obchodov pockam kedy pojdu s cenou dole)

Assia

kika, drzim palce, ja si tiez hovorim, ze mam toho strasne vela a vela krasnych veci mi len tak visi v skrini...dlhsie sa mi podari neist na nakupy, napr, dva mesiace, a potom kupujem a kupujem a na druhy tyzden idem znova, lebo som nestihla vsetko pozriet atd, potom cez katalogy, no hruza, je mi z toho obcas zle, ale zas kopec veci co mam su nemoderne uz, co s tym? kamosky minaju ovela viac- vela veci, drahe veci, to ja som este celkom ok, ale poznam aj take, co nakupuju fakt malicko, ze sa im nic nepaci /asi/.