Je to tehotenstvo?

Príspevok v téme: Je to tehotenstvo?
milka1988

Zdravím Vás. Mám taký problém. Dnes mám 38. deň MC a menzes nikde. S manželom sa pokúšame o druhé dieťatko. Už asi 4 deň ma pobolieva v podbrušku a pri pohlavnom styku sítim tlak vo vaječníkoch. Lekárka mi povedala, že mám čakať ešte 3 týždne či menzes nenabehne. Robila som si aj dva tehotenské testy a oba vyšli negatívne. Zápal to podľa gynekologičky nie je. Môžem byť preto tehotná? Mala niektorá z Vás podobný problém? Ďakujem za všetky príspevky.

milka1988

aha? no kazala mi prist na kontrolu okolo 17. augusta ked dovtedy nedostanem menzes, tak to zvedava co mi bude vlastne robit a halvne co mi povie, tehoťaky si uz robit nebudem, len sa zbytocne budem viac bat a stresovat

macka26

no mohla ti vziat krv, ked menzes nemas a nemavas take dlhe cykly, krv najspolahlivejsie povie, ci si alebo nie si tehotna, este aj v uplnych zaciatkoch
a mimomaternicove by ti takisto ukazal test, ibaze vyska hcg by nestupala tak ako ma....

milka1978

No macka26 nemam potuchy prečo mi krv nezobrala, a mala? Myslis, že by tym zistila niečo viac? A ešte jedna vec, nemôžem mať mimomaternicove tehotenstvo a tehotensky test to neukazal?

milka1988

Ďakujem Vám všetkým za rady. Skúsim ešte chvíľu počkať a urobím si ďalší test z ranného moču. Veľmi by som chcela druhé dieťatko, tak dúfam, že je to gravidita, ak nie tak nevadí :) skúsime to znova.

amandine

tak ako radí sumienka, sprav si pre istotu ďalší test, určite z ranného moču. ak ti vyšiel tehotenský test robený v po 28. dni cyklu negatívny, tak zrejme tehotná nie si :-( Ale na druhej strane, mohla si ovulovať neskôr a preto treba skúsiť ďalší test.

blondula

podobne priznaky som mavala aj ja.dokonca priatel mi tvrdil stale,ze som v tom,lebo som vo vnutri "ina".niekedy som citila aj spominany tlak,dokonca bolest pri sexe a krce.prvy test som si robila asi 3 tyzdne po meskani menzesu a hned bol pozitivny...