Nie je intrák - kde bývať v BA?

Príspevok v téme: Nie je intrák - kde bývať v BA?
milka 123

Ahoj, chodím na SZU do BA a naša śkola nemá intráky, preto si hľadám od Septembra niečo kde by sa dalo bývať. Neviete mi niekto poradiť, ktorý vysokoškolský intrák ubytuje aj iných študentov? Minulý rok som bývala na stredoškolských(žiadna sláva) a aj na Družbe, ktorá patrí pod UK. Ale od Septembra sa tam nedostanem, lebo ubytujú len svojích študentov, tak isto aj v Mlynskej. Ako to riešite vy, ak máte podobný problém...dajte tipy :-) Dik

milka 123

Tak s tým bytom, čo ste písali to je pravda - umenie nájsť nejaký v slušnej cene. Nechodím s bankárovým synom ani sama asi nebudem začiatkom semestra zvládať popri štúdiu nejakú prácu, čiže ak nechcem vycuciavať rodičov, toto neprichádza do úvahy. Mne osobne by nevadilo, ak by sme v byte bývali aj 10-ti, ak by ma to vyšlo lacno, ale nie každý majiteľ bytu na to pristúpi, respektíve žiadny :-D Tak som to dočasne(2mesiace) poriešila tak, že idem opäť na stredoškolský a potom sa budem snažiť vymeniť miesto s nejakým študentom UK na jednom z ich intrákov...och, inak žiadna sláva so zháňaním týchto veci. Naša škola to tiež mohla lepšie poriešiť...

milka 123

Tak s tým bytom, čo ste písali to je pravda - umenie nájsť nejaký v slušnej cene. Nechodím s bankárovým synom ani sama asi nebudem začiatkom semestra zvládať popri štúdiu nejakú prácu, čiže ak nechcem vycuciavať rodičov, toto neprichádza do úvahy. Mne osobne by nevadilo, ak by sme v byte bývali aj 10-ti, ak by ma to vyšlo lacno, ale nie každý majiteľ bytu na to pristúpi, respektíve žiadny :-D Tak som to dočasne(2mesiace) poriešila tak, že idem opäť na stredoškolský a potom sa budem snažiť vymeniť miesto s nejakým študentom UK na jednom z ich intrákov...och, inak žiadna sláva so zháňaním týchto veci. Naša škola to tiež mohla lepšie poriešiť...

buduca_medicka

------Ahojte! Hladam SPOLUBYVAJUCU,buducu prváčku SZU Všeobecného lekárstva,do 2-izbového bytu na KRAMAROCH. som tiez buduca prváčka.ak máš SERIOZNY zaujem pis na moj

mail : buduca.medicka@azet.sk -----------

Antie333

..najst byt okolo 300 € mesacne v Ba je takmer nemozne,tiez mam problem s ubytovanim,u nas prave prebiehaju posledne kola,takze sa modlim,aby mi to ubytko dali,lebo tiez neviem,co urobim...a platit namiesto 50 alebo 70 eur cez 100,je trosku rozdiel...grrr

lost

nj, co taky 3 alebo 4 izbovy byt 1,5 az 2 osoby na izbu ? :)

ak chytite taky 350-400e byt mesacne..

tak to je cokolvek medzi 350/7 (50e) az po max 400/5 (80e)

ale ktovie ake su realne podmienky..

i ked moze byt problem ak dvaja napriklad "vypadnu" ..