Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka na farmaceutov alebo inych odbornikov - kys.salicylova

hmmmmmmmmm

no vsak ta osoba,ktora ti to povedala,vie aj odpoved!asi to bude lokalnym drazdenim,ale vsak kychnut mozes aj od acidum boricum,ci nie?

[zruseny8]

takze este raz..v ramci oboznamenia buducich farmaceutov s lekarnou a preverovania vedomosti sa jeden par magister opytal tu otazku co som uz vyssie polozila: preco privonanie kys.salicylovej sposobuje to ze drazdi dychacie cesty..preco si clovek kychne. preco je to tak? ano, skusky sa musia robit - to sa nehadam ale mna by zaujimala odpoved na tu otazku kedze od neho som sa nic nedozvedela a chcela by som to vediet :-)

tpch

Lekarne to robia, su to skusky podla liekopisu. Neviem, co tu riesite. A organolepticka skuska u kyseliny salicylovej nestaci, skusa sa normalne ako vsetko ostatne podla liekopisu.

[zruseny8]

ludia haloo robia to aj lekarne, vsak sa musi overit ci dodany tovar je skutocne to co je napisane na etikete. sama som to robila ked som tam praxovala a nebola to nemocnicna lekaren. vsak z tych surovin sa potom pripravuju maste a ine pripravky, po ktore si aj ty niekedy prides a si predstav zeby ti namiesto suroviny napr kyseliny salicylovej namiesali v lekarni nieco ine, co by ti narobilo riadne problemy, ale ty by si bol v domneni ze je to salicylka kedze je to na etikete a v lekarni nerobili tie kontrolne skusky..

hmmmmmmmmmm

tie skusky nerobi priamo lekaren, lebo ma certifikat od vyrobcu/dodavatela!,ale nemocnicne lekarne robia,a hlavn eak distribucky prebalia velke balenie na mensie..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otazka na farmaceutov alebo inych odbornikov - kys.salicylova - Fórum - ZDRAVIE.sk