Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"zapal" celych ust

Príspevok v téme: "zapal" celych ust
stanielka03

ahojte,
vo stvrtok som bola na dentalnej hygiene. pani doktorka mi utrazvukom a mechanicky ocistila zubny kamen, docistenie a fluorizaciu mam mat v stredu. hned vo stvrtok vecer som pri umyvani zistila, ze mam dost podrazdene dasna a s cistenim som musela prestat. na druhy den som citila ako keby ekzem skoro v celych ustach a dnes je to uz neznesitelne. zuby som nemala nejak v hroznom stave, ale kamena vraj bolo dost. prosim vas, nestrol sa niekto s niecim podobnym?

marieanna

Skús si v lekárni kúpiť takú zelenú vodičku TANTUM VERDE. Má protizálalové účinky. Je na kloktanie vyplachovanie ústnej dutiny. Určite pomôže. Neviem, koľko stojí teraz, ale bola dosť drahá a polepšilo sa do týždňa.
Kupovala som si ju, pokiaľ som nevedela o cistuse.
Silný výluh z tohto čajíka, často vyplachovať ústočká a do 48hod. máš po probléme.
Vlastná skúsenosť.
Viem o nízkych cenách týchto výrobkov.
marie.anna53@gmail.com

stanielka03

ahojte vsetci, dakujem velmi pekne za reakcie.
kedze sa to zhorsilo, dokonca som zapal citila aj pod jazykom, rozhodla som sa ist na stomatologicku pohotovost. po hodine cakania ma doktor odbil so slovami, ze je to len gingivitída. vyplachla som si usta ustnou vodou a poslal ma domov. sice zbytocna cesta, ale aspon som sa trosku utesila.

RNG

Kedze aj dovodov na afty je viacero(mikrobov a s nimi suvisiace jednotlive imunity) je to otazka komplikovana, Viac najdete okolo toho odomna cez Google.sk zadanim rng, imunita.
Tiez rng, herpes, lebo aj nizka viralna imunita moze dat virusom moznost napadnut sliznice v tele, a zialbohu to nielen v ustach, ale hocikde, a dokonca aj nervove obaly, co vedie k vaznym zapalom nervov, az do situacie, kde to da ludi do vozickov.

Ale obvykle su afty len povrchove nakazenie poskrabanych miest v ustach. V tom pripade sa ale nesiria

čierny

pol roka mam afty vyskusal som vela rostokov,ale nič.zmiernuje palenie jazyka iba rostok tamtum verde stoji 5 eur v zelenom baleni 150ml

stanielka03

dala som si vyhladat ako presne taka afta vyzera... moje dasna sa takto nezmenili, maju len sem tam bielu farbu, ale vyzera to skor ako povlak. ach, teraz neviem, ci je to ok a mam cakat do pondelka, alebo to mam riesit :(

????????????

takže ie je to afta?? nevizera to tak? otec to mal ako keby bez kože ako by tam ani koža nebola a preto ho to teda aj tak bolelo . no v každom prípade ak ti pomože čosi z lekárne tak to nič nebude...jemu nepomohlo nič vonkoncom nič ani antb.

stanielka03

kedze som bola obmedzena na lekaren, doporucili mi Corsodyl (roztok na liecbu dasien)
nevyzera to nijak, resp. je to trosku biele sem tam... a boli to ako ked sa urobi ekzem z niecoho zle umyteho, je sa mi veru tazko, so slzami.
ma neplas, som sa teraz upokojila konecne :)

????????????

ako to vizerá? môj otec mal takto rok dozadu niečo ako aftu ale sa mu to roztiahlo po celých ústach...takže vlasten ani jesť nemohol . o závere ako to dopadlo radšej ani hovoriť nebudem ...možno neskor. nebola si v poslednej dobe častejšie chorá? skontorluj si uzliny či nemáš zväčšené.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"zapal" celych ust - Fórum - ZDRAVIE.sk