Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stuzkova

Janka222

tak ako som uz pisala, objednavat este nejdem.som si ich chcela pozriet len tak orientacne ;) jasne, ze jednoduche.v jednoduchosti je krasa.Cize chcem nejake kratke, jednoduche,aby si ma nikto nepomylil a nemyslel si, ze stuzkovu mam ja :-D

jankaaaaaaaaa

a hlavne si vyber nejake jedoduche saty, aby si nebola vyobliekana ako na vlastnej stuzkovej,. ved tam ides ako partnerka, to sa nemusis obliekat neviem ako suer slavnostne

blondula

este si radsej nic neobjednavaj bo ktovie,co pride do mody a ak nahodou dovtedy este aj priberies :DD v prvom rade by si mala byt zladena s priatelom,takze musis zacat tam :P

luckaaaaa

ja keby som mala este raz stuzkovu, objednala by som si saty z mimibzar.sk, lebo tam majú všelijaké a za dobré ceny. ked som ju mala ja, kupila som prve, co som videla, lebo som nemala naladu na hladanie siat, a hodili sa mi... sice neboli moje vysnivane, ale boli celkom pkne.

luckaaaaa

ja keby som mala este raz stuzkovu, objednala by som si saty z mimibzar.sk, lebo tam majú všelijaké a za dobré ceny. ked som ju mala ja, kupila som prve, co som videla, lebo som nemala naladu na hladanie siat, a hodili sa mi... sice neboli moje vysnivane, ale boli celkom pkne.

Janka222

jasne,ze nie stuzkova teraz.ale ani sa clovek nenazda a prejde to rychlo.nedavno som sa o tom s kamoskou bavila, tak mam teraz naladu na hladanie nejakych siat :) aspon tak orientacne.objednavat este nechcem.to az potom ;)

nemusite hned skakat do mna

daissy

Pokial viem, tak eshopy maju dvojtyzdnovu lehotu, kedy mozes saty bez udania dovodu vratit. Teda ak ti nie je luto penazi na postovne a v tvojom meste vazne nic nie je, tak si ich objednaj. Keby neboli pekne, tak ich vratis a keby ti len trochu nesedela velkost, tak si ich kludnes mozes dat upravit krajcirke.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stuzkova - Fórum - ZDRAVIE.sk