Trpím z lásky

Príspevok v téme: Trpím z lásky
PetraP44

Mám len 16r. no prežila som najkrajšie chvíle s mojou láskou. Dokonale sme si sadli,milovali sme sa,všetko sme robili spolu, všetko bolo tak rozprávkovo dokonalo krásne.No postupom času sme trávili coraz menej casu , same vyhovorky z mojej aj jeho strany. Ja viem , že som urobila aj ja vela chýb . Naša láska proste skoncila. No mne je teraz všetkého velmi lúto. A ked si spomeniem na krasne chvíle s ním tak mi je do plaču. Ked vidím , že už niesom u nho na 1. mieste , že su tam iné holky, že sa mu pacia ine ,že ma iné priatelky, že už sme len kamaráti zranuje ma to.!!.
Rady tipu uplne s ním zruš kontakt nepotrebujem pretože : po 1. nedokazem to , po 2.chodíme spolu do skoly , po 3.mame spolocnych kamaratov . A vzdy ked nieco chcem robiť a spomeniem si nato tak mi je do placu ! .. Co mam robiť ?? Dakujem

Excita

Petra, mozes to jedine preckat... a venovat pozornost inym veciam a osobam, resp.aspon sa o to snazit :) Nic ine neexistuje na bolave srdiecko :)

ta3

lasky, nestastne lasky, patri to k zivotu a zvlast v Tvojom veku, neboj, cas zaceli kazdu ranu, po hlbokych sice zostavaju jazvy, ale taky je zivot

BBella

si este mladucka - kludne si uzivaj zivot, kamosky kamosi, bav sa...potom sa pripletie do tvojho zivota dalsi chlap mozno dlhsie mozno len na kratko, a mozno budes aj pre neho plakat....:)co ja som sa naplakala...:) chlapi ach jaj:) bez nich je smutno a snimi je to peklo:D obcas...

PetraP44

Dakujem vám , áno bola to moja prvá laska a teda obrovská láska. Ale neviem ako prežiť toto ťažké obdobie . Proste taktiež velmi žiarlim na ostatné o ktoré sa zaujíma síce su to len jeho kamsoky ale už aj tak daleko viac ako som prenho ja .
A bolí ma to velmi.

BBella

prepac ale neporadim ti - to je realita, len to co ty si zazila v 16tich ja v 25tich. medzi tym som stretavala vselijakych chalalanov, ...rozne povahy, styl chodenia :D treba si co to odzit, boli pekne chvilky alebo aj vela nezhôd, ci rozchodov, a potom prisla laska, ...mna fascinuje ako take mlade dievcata maju lasku nebesku v takom veku (neodsudzujem) len mi je luto, ze taka mlada a uz je naviazana, si naviazana na neho, a necudujem sa ti vobec. len cas...cas....cas...a ked sa ti chce plakat tak plas, pride cas ked slzy dojdu. Vela stastia Petra

jajka001_

bud rada ze si nieco take uzasne zazila. vztahy sa zacinaju a koncia. chce to cas, potom zabudnes a ostanu len prijemne spomienky. a pridu ini chlapci. a on prestane byt taky dolezity.

????????????

láska bolela bolí aj bude bolieť. dievča zlaté chce to len čas. ver že viem o čom.... prejde to. a pokiaľ to bol tvoj "1 chlapec" resp. 1 veľká láska ...budeš na neho spomínať do konca života. príde Ďalšia láska a všetko bude o.k. ale zabudnuť na neho nikdy nezabudneš