AHK? MESNTRUACIA DOVOLENKA

Príspevok v téme: AHK? MESNTRUACIA DOVOLENKA
Sydney89

ahojte, potrebujem sa opytat ake amte skusenosti s tabletkami a dovolenkou...
ide totiz o to , ze po prvom mesiaci pouzivania tabletiek jasminelle, som ich vysadila pre hnedy vytok pocas celeho mesiaca a polky dalsieho...no trosku necakane a neplanovane by som o dva tzydne mala ist na dovolenku k moru, a konecne by som si chcela aj oddychnut a neriesit stale kramiky pri mori...preto som rozmyslala, ze by som vyskusala opat tabeltky odo dna zodpovedajucemu cyklu a plynulo pokracovala dalej tabletkami z dalsieho blistra...chcea som najrpv zajst za gynekologickou, len moja je momentalen na dovolenke, ako napotvoru...

isao

nešpekuluj. nasa´d si 3dni pred očakávanou menses norethisteron v dávke ráno a večer,ak sa začne krvavý výtok zvýš na trikrát jednu.kontracepciu doriešiš po dovolenke

Inner

kopec zien sa vyhovara na to, ze lekarka je na dovolenka .-). Predsa kazdeho lekata musi zo zakona zastupovat iny lekar. Co sa tyka HAK, musis ich zacat uzivat v prvy den menzesu (pripadne 2. - 5.), inak sa efekt nedostavi. Trochu nerozumiem, preco si tabletky vysadzala. V pribalovom letaku mas napisane, ze prve tri mesiace je to normalne...