Zatekajúce hlieny v nosohrtane

Príspevok v téme: Zatekajúce hlieny v nosohrtane
marfuša

Keď mi ani doktori nevedia pomôcť, obraciam sa na tých, čo majú nejaké skúsenosti s týmto a radi poradia: nádchu nemám, nos mám čistý, ale pri každom prehltnutí mám problém. Tvoria sa mi hlieny, vraví sa tomu zadná nádcha. Vysmrkať ani vykašlať to nejde, musím to len prehltať. Cez deň to ani tak nevnímam, ale akonáhle si večer ľahnem, tak to je katastrofa. Som už z toho unavená. Alergolog mi nič nezistil, krčný čo mi dal nejaké lieky to nezaberá.Viete poradiť?Dík

RNG

Nuz ja nemam predajne nikde uz vyse 3 rokov, takze neviem ako si mohla pouzivat "moj" oreganovy olej. Ale ked si chces objednat silny a ucinny, pozri na produkt Oregano Oil capsules vyrobeny firmou NOW, kde je garantovane m,nozstvo ucinnej latky, carvacrolu na 100 mg na kapsulu. Davka odporucena je 3 x 200 mg carvacrolu, a drviva vacsina inych vyrobkov to nema. Najdes ho napr cez iherb.com ktory ma momentalne najlacnejsie postovne na Slovensko.
Citrovital je viacmenej nanic, ja som tu spominal len povodny citricidal alebo GSE firmy NutriBiotic, tiez ich najdes aj u Iherb.com aj hromade inych internetovych zdrojov.

hlienok

Tento problém mám už 13 rokov nikto mi nevie pomôcť všetky vyšetrenia sú vždy v norme.Prosím RNG o návod ako užívať Citrivital.Už som ho užívala aj oregánový olej z jeho predajne ale žiaľ so žiadným výsledkom.Niekedy zo dňa aj 4 hod. venujem vykašliavaniu hlienov.Som z toho unavená a slabá. Ďakujem za odpoveď.

RNG

Inac Fungolon=fluconazol je dost skodliva chemikalia, a okrem ineho moze urcitemu percentu ludi poskodit pecen.
toto hovori sSlovensky zdroj
www.liekinfo.sk
toto jeden zo zahranicnych
www.drugs.com
Zaujimave je, ze hoci aj zahranicne zdroje sa snazia tento prostiedok podavat ako neskodnejsi, nez v skutocnosti je, uvadzaju daleko viac skodlivych ucinkov, ako Slovenske zdroje.

RNG

Nuz ucinna davka oreganoveho oleja je taka, co obsahuje 200 mg carvacrolu a to treba brat 3 x denne.
Takze zabudni na starlite, pozri si Oregano Oil capsules, vyrobok firmy NOW, ktory mozes kupit z roznycyh zdrojov na nete, napr iherb.com. Tam mas zarucene 100 mg carvacrolu na jednu kapsulu. naviac tie kapsule su entericke, tj rozpustaju sa az v crevach a nedrazdia zaludok ani hrdlo.
Na GSE, povodny z NutriBiotics radim pit roztok 60 kvapiek na liter vody a to postupne po malych glgoch cely den, aby ti to neposkodilo crevnu probioticku floru.
Na candidu pozri cez Gpoogle.sk uvedenim rng candida. Tam som popisal ako na candidu rychlo a ucinne, 2-3 tyzdnova kura pomoze vacsine, samozrejme ked sa dosledne dodrzi.

marfuša

RNG-Na google som si prečítala čo to vlastne je/citricidal/, môže to byť dobré. Dokonca sa tým lieči aj candida, ktorú mi objavili v stolici. Beriem na to FUNGOLON, nevieš náhodou či by to zabralo aj na tie hlieny?

marfuša

RNG - oregano star zo STARLLITE / myslím si, že to sú kvalitné prípravky/ som brala, ale nepomohlo. Je pravda, že sú 15O mg.Žeby to bolo slabé?Citricidal neviem čo to je, ešte som o tom nepočula. Aký postup radíš?

RNG

Na alergie je quercitin, bromelain, boswelin vitamin C a roane enzymi, najma bromelain.

Na infekcie v prinosnych dutinach su najma kvapky roztoku citricidalu/GSE.
A brat ustne oreganovy olej s obsahom minimum 3 x 200 mg carvacrolu, a nie nejaku zmes bez uvedenia mnozstva carvacrolu.

Lekari zistuju infekcie vyterom a kultivaciou. Na kultivacie sa pouzivaju rozne media(zivne pody) a teda lekar/laborant musi vediet, co vlastne podozrieva, inac zvoli zle medium, a nema ziadny vysledok, respektivne falosne negativum, tj ziadny nalez.

Plesne, fungalne, viralne , l-formove a mykoplazmicke infekcie sa nedaju kultivovat povacsine, alebo je to velmi nakladne a teda sa velmi zriedkavo pouziva.
Takze lekarsky nalez, ze nemas nic v hrdle este neznamena, ze su celne dutiny a vnutorne ucho bez infekcii rozneho druhu,aj ked to vobec nemusia byt ocakavane bezne bakterialne.

akinom007

RNG/ a ked mam krcne vysetrenia v poriadku? tak potom by to nemalo byt infekciami v prinosovych dutinach, ci?
Poradte nejake doplnky..dakujem

RNG

Hlieny su alebo z alergii, alebo z infekcii, ktore sa schovavaju v prinosnych dutinach.
ATB je ucinne len na cast bakterialnych, ale su tu este fungalne, mykoplazmicke, viralne a ine.
Kazde z nichj sa da adresovat roznymi doplnkami na to.

araz

akinom007
a čo robíš s tým zápachom?ja som už prešla všelijaké vyštrenia a nič,tak preto si myslím,že to je s tých hlienov aj ked mi tá obvodná povedala,že nevie ked som mala výtery v poriadku...