Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziadne sukromie

Príspevok v téme: Ziadne sukromie
vidimvsetko

Som strasne znechutena. Este minuly rok sme sa rozisli s byvalym, ale boli sme kamosi nadalej, ale proste...Aj teraz dala som si minule inzerat na pokeci do sexzoznamky, uviedla som tam ine meno ako moje, iny vek, inu vysku, vahu a tak (chcela som len vediet kolki chlapi tak zhruba na taky inzerat odpisu), a ako prvy mi odpisal moj ex. Ked som mu povedala, ze som to ja, tak vraj on vedel ze som to ja, ze to spoznal v inzerate, ze moj styl pisania a tak, a ze skoda, ze som tu hru nehrala dlhsie. Teraz som si dala inzerat do zoznamky, bez foto, a zase mi pisal, ze vie ze mam inzerat, ze hladam vztah...Co je jeho do toho? Sme sa riadne pohadali, lebo ma uz nastval, aj ze aky je posadnuty se..m, ze hned na take inzeraty odpisuje a celkovo, sme si prvy krat vynadali, ja jemu, ze je k...., on mne na to, ze som p....A najhorsie, ze mi na ten inzerat v zoznamke prisiel jeden drzi mail, ze mam ist do p...z mailu, ktory je vymysleny...Takze, teraz mam pocit, ze to pisal on. Uplne chore, ze mi vynada z vymysleneho mailu. A to som sa mu aj ospravedlnila, za to dnesne nadavanie. Boze, ziadne sukromie. Ja si uz nemozem dat ani inzerat na pokec, lebo on hned vie, ze je moj...Otras. A to si nemyslite ze sme nejaki pubertiaci..

vidimvsetko

Urcite sa mi nenabural do pc ani nic take, mna len nastvalo, ze co je jeho do toho ci si dam inzerat. Ale uz je vsetko jedno, ja uz o jeho kamaratsvo aj tak nestojim. Posledne mi pisal aj, ze ma milenku. A som rada, ze uz som sa cez nas vzah uplne preniesla, lebo mi to je vazne jedno. Skor mi je tej baby luto, ze s takym sa zaraza, ale to uz je jej vec. Ale je uplne pravda, ze vztah ma casto stadia- kamarat, dobry kamarat, milacik, hajzel, debil, k....

system

staci ze nepremazujes cookies a mas napr nastavene zapametanie hesla, sikovny IT-ckar sa ti nema problem naburat na tvoj ucet ;)

nathália08

tak mu nič nevrav-a hotovo.
Kludne tam maj svoj inzerat,a basta.Ved sam sa ti predsa neozve,čakaj iného-pravého:)

tak-

skus si dat inde inzerat NIE NA POKEC na zoznamenie-a ked zasa bude on ako prvi a napise ti-tak urcite bude nieco v tom ako pisala blondula-a to by som uz riesila inak...zacala by som zistovat okolo toho veci...

blondula

co ta je po somarovi !!! nevsimaj si to...i ked je divne,ze stale vie co pises :D nema napojeny comp na tvoj a sleduje ta ? :D moj znamy mal tak napojeny.on zije v Rakusku a "sledoval" kamarata v Brazilii :D mali zacat v niecom podnikat,ale kvoli tomuto to zrusil :D dobre urobil ! aj mi to ukazoval par krat....

Deee

Zober to s nadhľadom, ja som si našla manžela cez inzerát a vies koľko skaredych mailov mi prišlo? Bože keby som si to brala k srdcu sa asi rozplacem... Drzych, vulgarnych, chvalenkarskych atd mailov... Ber to ako nacvik, raz odpise aj niekto normálny a s ex sa nebav, ved nie je o com, uz nie ste spolu, nemáš mu čo skladať účty

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ziadne sukromie - Fórum - ZDRAVIE.sk