Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia

jajka001_

len sa bojis, ze ju stratis. lebo si myslis ze existuju nejaki top chlapi. nie si gentlemen, si srab :) prepac, ale podla mna sa proste bojis. ze ta opusti, ze utrpi tvoje ego, ze to bude boliet - a toto mozes zazit pri kazdej jednej aj o tej o ktorej si myslis ze je tvoja kategoria. lebo ona si to mysliet nemusi :)

..hmm

Ja ti neviem, ale samozrejme, rob ako myslis. Riskovat s vidinou prehry je to tazke. Ine ked, ked do toho vstupi laska;-) a clvoek neuvazuje o takych nepodstatnych a prchavych veciach ako kohosi nadosmrti vlastnit a nikdy nestratit. Ona si v prvom rade zasluzi takeho, ktory ju bude lubit, nech to stoji co to stoji. V tomto je sila milujuceho muza, ze ide cez vsetky "zatarasy", ked tam vidi co i len zlomok sance z druhej strany,

beskyd

..hmm, urcite nie je pravda ze by som ju nemal rad.. naopak, mam ju rad ako nikoho ineho, ale viem, ze casom by aj ona zistila aku ma skutocnu hodnotu a keby sa jej dostalo pozornosti od top chlapov, sama by mala vycitky ze ma musi nechat a uprednostnit nieco co aspon zdialky zodpoveda jej standardu.. taka je priroda a jej pravidla. ja by som tiez potom mal nervy lebo viem ze lepsie je nikdy nemat ako mat a stratit, aj ked to sa netyka zeny, ale vseobecne hocicoho..

..hmm

Ak niekto niekoho ozaj chce a ma rad, hlada sposoby ako sa k nemu dostat, ak vsak nechce, hlada dovody-vyhovorky...Mozno ju ozaj rad nemas, ked je ti ukradnute, ze jej tymto ublizujes. Mozno si chces na nej iba skusat svoju "silu" odolavania comusi, co si podla teba nezasluzis.

jajka001_

ne, nechaj si ju ujst svojim vahavym pristupom a potom si budes zvysok zivota trieskat hlavu o stenu ze jedine stastie co sa na teba usmialo si nechal plavat.

ta3

Beskyd
... proste... proste a proste...
ale viec co?, uz som Ti to navrhla, no este to kludne zopakujem a niekolkokrat, proste zdvihni telefon a dohodni si s nou stretnutie, proste zabudni na rozumove (ani zdaleka nie rozumne) spekulacie a riad sa citmi, chod za svojim stastim, tych sanci v zivote zas nebyva az tak vela, aby sme si mohli dovolit byt slepi a hluchi a sprosti

..hmm

sorry za mnozstvo preklepov. Mam naponahlo. v prvej vete malo byt, ze si ona sama o sebe mozno az taka "tutová"-skvela nepripada.

..hmm

No ona si mozno tak "tuvoat" nepriapda a mozno to, ze si ju odmietol vniam len ako vyhvoorku a potvrdenie kt omu, ze:"Ked by u na mne ozaj zlaezalo, bol by so mnou, bo by vedel, ze ho potrebujem a ineho nechcem. No asize si o mne mysli nieco clekom ine, tak to zahral do autu. Nikto ma uz nikdy nebue mat rad, som o nicom. Budem sa sutredit na svoju karieriu, bo chlapi o mne nemaju hlbsi zaujem."
Mozno to vnima inak, ale ked ta ma rada, tak urcite to preziva ako vlastne zlyhanie, ze nemoze byt s chlapom, ktoreho ma rada, lebo on ju vlasnte ani nechce a mozno nikdy skutocne nechcel."

beskyd

..hmm, zdovodnil som to nejak tak, ze ona sa nevie adekvatne ohodnotit, preto si nie je vedoma toho, ze by si zasluzila top chlapa proste. okrem toho je sama, vratila sa z intraku do rodneho mesta kde jej uz pripadaju vsetci cudzi a potrebuje niekoho, hoci aj na dialku zrejme.. ja som len presvedceny ze to musi byt alfa clovek po kazdej stranke proste.. ale je pravda ze odvtedy komunikacia nefunguje:/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia - Fórum - ZDRAVIE.sk