Telesna - nenavidim ju

ewinna

Ak ti ho doktorka v pohode da, tak preco nie? Pamatam si ze ani mna telesna nebavila a teraz chodim pomaly kazdy den do fitka

medikamentus

Ja by som si vybavil papier, ak ti nevyhovuje ta drezura, ale pohybovat sa by som neprestal. Bike, korcule, plavanie ...

Iiiii

Áh, už mi aj odpísal, že jedna hadička na bypass stojí 5 dollars a že keď si ich kúpim desať, tak budem mať poštovné zdarma. Tak to teda nie! 50 dolárov mu isto nevysolím, to si radšej prisporím, na horšie časy. Treba myslieť na budúcnosť. Zajtra si pôjdem predplatiť hrobové miesto za usporené peniažky.

Iiiii

Nebudem ti radiť zle, že šport je smrť a podobne. Ja som sa tiež veľmi nehýbal, navyše som sa nezdravo stravoval a do toho som ešte aj fajčil jak Tu.ek (Poznáš niečo ako otravu kyslíkom? Asi nie). A vieš ako to dopadlo? No, nie dobre, pre mňa. Môj lekár mi povedal, že sa mi upchali takmer všetky hadičky, či už v hlave alebo okolo srdca. Už len čakám, kedy ma klepne pepka. Skúsim ešte napísať jednému Číňanovi, či tam niečo také nevyrábajú, myslím tie hadičky na bypass.