Telesna - nenavidim ju

diablik

som velmi smutna a sklamana, aky odpor zacinaju mat deti k pohybu, k telesnej vychove a pod. ved sa zobudte ludia, ake problemy tu riesite: som cervena, alebo nie som cervena?? NECHAPEM!! POHYB = ZAKLAD ZIVOTA!!!

zuzka123

Ahoj Lilien. Ja som na tom rovnako.Nenavidim telesnu, ba dokonca je to moj najneoblubejsi predmet. Pri tej najmensej namahe som hned cervena. Tiez som rozmyslala ze pojdem ku dokotorke vypytat si papier, ale vyzeralo by to blbo. Nie????

lilien

nikto mi neublizuje ani nevysmieva, proste ja vidim na sebe ze som cervena a je to strasne neprijemne, ostatne baby sa skoro vôbec necervenaju

sofrineta

vazne ?!...nezda sa ti ze pred stresom z nejakej pisomky a tak si prave na nej vycistis hlavu od zbytocnosti ?...i ked na druhej strane ti moze skodit ovsem ak na nej mas s niecim alebo skor s niekym problem ...ublizuje ti na nej niekto ?

sofrineta

hm tak TV som ani ja nemavala rada hlavne na ZS kde boli mnohí obmedzenci a smili sa i ked oni sami nic nevedeli ale telesna je isto dobra vec (aspon teraz na strednej to uz viem)nemala by si sa z nej vypisovat, ved si povedz ze to robis pre svoje zdravie a aj psych . pohodu , je to tak ....a predstav si ako sa budes trapne citit aj o par rockov ked nebudes pomaly ani loptu vediet chytita tak sa s nikym nebudes moc ist zahrat napr taky volejbal ...:(, a ak si uz totalne nemehlo (napr ja som take z toho volejbalu )tak sa prihlas na kruzky, a ked budes na nich vypadat jak poleno tak si len povedz: vsak na to su aby som sa nieco naucila !!!...:) uvidis zacnes mat Tv rada

diablik

aj ja sa cervenam niekedy.. je to normalka.. nehanbi sa za to.. a vela profesionalnych sportovcov sa cervena, ak dlhsie behaju.. naozaj nic na tom nie je.. len si pekne zasportuj, kym mozes :)

lilien

mne sa nikto nesmeje nastastie, ale velmi sa cervenam a mne to prekaza a je to neprijemne. V triede nie som najhorsia, ale bojim sa ked bude leto budeme chodit vonku na ihrisko, bude svietit slnko a mi budeme behat a ja budem cervena.
A com mam povedat doktorke? len tolko, ze nechcem cvicit?

123456

hmm ja som sa nechavala takto vypisovat kvoli skolioze... chodila som na zdravotnu telesnu,,, na plavanie a raz za tyzden posilka... ja som mohla kludne cvicit.. .tiez sa mi nechcelo cvicit ako vam... ale keby som to mohla vrati,t tak asi radsej cvicim... mozno by mi tak rychlo nenarastol zadok a mozno by som nemala teraz strie a celulu :D njn... nie zeby som mala nejaky kufor... mam taky priemerny zadok :) ale mozno keby som nebola na zakladke a strednej leniva.... :)