Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomáha bicyklovanie pri chudnutí?

Alexa123123

bicykel určite pomáha, ale skôr myslím ten stacionárny. Na stacionárnom človek šlape ako o život. Ja s ním vždy výborne schudnem. No s normálnym bicyklom, keď sa vyberieš na výletik, nie som toho názoru, že by ti to veľmi pomohlo pri chudnutí. Tam predsa ide človek oveľa pomalšie!!!Niekedy ani nešlape, keď je dobre rozbehnutý. A predsa na to aby sa začali spaľovať tuky, treba istú frekvenciu tepu, a s normálnym bicyklom ju ťažko dosiahneš

slečnaaale

Byciklovanie je veľmi účinná vec a to z 5 dôvodov:

1. Ako už bolo spomínané, je to aerobna aktivita (= spaluješ tuky)

2. Formuješ si stehná a nohy (= tuky premieňaš na svaly)

3. Je celkom dostupný, celkom lacný (= bycikel má skoro každý, neni to peňažne náročné, ako napríklad kúpiž si bežiaci pás)

4. Každý musí uznať, že ide aj o zábavu (= môžeš so sebov zobrať aj napríklad priateľov, alebo rodinu a cestou sa zastaviť na niakom peknom mieste)

5. Je to naozaj veľmi účinné (= To viem z vlastných skúseností a naviac to neni aj tak časovo náročné ako trepať sa do fitka. Takže jednoznačne - áno)

Sisi135

Tak rozhodne formuje postavu celkom fajn, na chudnutie však potrebuješ nie len bicyklovať dôležitejšie je to čo ješ

blondula

ked som mala "nast",bycikel bolo moje druhe ja :DDD stale som na nom chodila .s kamoskou sme denne presli vela kilometrov,hlavne v lete.na schudnutie neviem,ale zato na moj zadok a nozky kukali aj zeny,nielen chlapi :DDD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomáha bicyklovanie pri chudnutí? - Fórum - ZDRAVIE.sk