kadernictvo v optime v KE

jankaaaaaaaaa

to je obycajna kadernicka ktora ma salon vo veziaku, pracuje sama a je to len malicke kadernictvo, take ceny maju bezne v takychto kadernictvach
10-12e strihanie stoji v tych znackovych alebo v tych v obchodnych centrach..
chcem skusit redken, lebo som pocula ze su to kvalitne farby ktore dlho vydrzia. pretoze farbim vlasy na cerveno a cervena sa rychlo vymyva tak mi poradila znama ze nech vyskusam redken

BBella

jankaaaa to co mas za kadernicku co ta ostriha za 4€ :) ja mam jednu a len ostrihanie ma stoji 10 - 12 € dava mi zlavu lebo chodim k nej pravidelne...a bezne farbenie + obycajne podstrihnutie dlhych vlasov stoji od 35 - 40 € hocikde inde...janka a preco chces prave tu farbu redken???

jankaaaaaaaaa

to som nasla cenu v kadernictve v galerii sa mi zda. je to farbenie vlasov a predpokladam ze k tomu sa dokupuje farba zvlast :D to je fakt strasne vela..
a viem ze tu v ke je obchod kde predavaju kadernicke farby a stoja tak 12e a staci k nim kupit peroxid a ze vraj vystacia aj na dvakrat na polodlhe vlasy, tak to je uplne v pohode si mylsim oproti kadernictvu :D

jankaaaaaaaaa

ale ked tak pozeram cenniky strihania damskych dlhsich vlasov cca 14e, tak asi pojdem len ku mojej stalej kadernicke kde strihanie stoji tak 4e a kupim si kadernicku farbu a zafarbim sama, lebo farbenie vlasov stoji tak 40e .. a to je vela :D

jankaaaaaaaaa

ja som este tiez v takom kadernictve nebola, lebo chodim stale ku kadernicke co ma salonik v bloku na sidlisku a nechavam sa tam len ostrihat a su to len jednoduche strihy.. lenze teraz by som si chcela aj zafarbit vlasy v kadernictve a vyskusat farby redken a tieto pouzivaju prave v tomto kadernictve v optime, takze sa neviem rozhodnut ..

BBella

ja som uz nie raz pocula ze tie kadernictva v obchodnych domoch su slabe. chodi tam sice moj priatel ale vzdy sa musel dat na druhy den este upravit, lebo si vsimol, ze to nie je ono. ja osobne nemam skusenosti s takymi kadernictvami, ale kamaratky (dve) vobec neboli spokojne:(