Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlapi pytam sa VAS

Príspevok v téme: chlapi pytam sa VAS
pipina1

ako sa vy pozerate na zenske prsia? zalezi vam na tom ake su velke?

MAM PRIA TAKE AURAT DO SVOJEJ RUKY NO ALE SAMOZREJME SU MALE,PODLA MNA..VIDIM CITIM...CHCELA SOM VYSKUSAT DAT PRIATELOVI PRSIA MEDZI PENIS,AKO NA TO HLADITE ALEBO TAK SA OPYTAM VZRUSUJE VAS TO? AK VAM KOCKA VYKONAVA S PENISOM POHYB MEDZI KOZAMI?

diki :)

jankaaaaaaaaa

ja poznam jedneho muza , kotry je posadnuty velkymi prsiami a pacia sa mu aj tie take typycke hnusneb neprirodzene silikony, vlastne jemu to je jedno a opvedal ze radsej umele stvroky ako prirodzene dvojky,.. alebo tak nejako...
ale viete co je natom zaujimave? ze nikdy ziadny vztah nemal..

AdamKrt

Neviem naco si tam davaju tie implantaty. Stoji to neprirodzene, ohrozuje to zdravie, ostavaju jazvy... Neviem, co by povedalo zenske osadenstvo na chlapov, co si predlzia, ci rozsiria penis silikonom :-DDD Je to podvod na chlapoch, hnus.Radsej nech ma male, ako silikony.

AdamKrt

Zalezi, aka je partnerka. A ta ma vzdy prsia ake ma a ine mat nebude :) Pokial nema umele /fuj, hnusny podvod/, je to fuk.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlapi pytam sa VAS - Fórum - ZDRAVIE.sk