zivotny styl - delena strava

veves

sesternica je dietologicka v nemocnici vo Viedni a tuto metodu odporuca naozaj iba na precistenie. Je to taka pasca, pretoze donekonecna sa tym stravovat neda ale ako precistenie je to fajn.
celkovo ona tvrdi ze teraz je strasne velka moda vyradovat co je zdrave, nezdrave, to obsahuje vela toho, tamto nemozme vtedy a vtedy. ona vravi ze to je blbost. kazde jedlo ma v sebe urcite vitaminy, vlastnosti. tie jedla su to desiatky, ak nie stovky rokov a zrazu je to zle. treba papat vsetko, v rozumnej miere.
napr. ta sesternica, dietologicka, clovek by povedal ze je len zdravo a pritom ona si kludne dopraje hambac, hranolky s vyprazanym syrom...nie casto ale dopraje:)

MackaVoVreci

aj ja mam podobne skusenosti ako tu slecny. mne najviac pomaha na travenie a tiez akonahle ju prerusim, priberam. citim sa s tymto zivotnym stylom najlepsie ako sa da. aj ked to vyzaduje vela casu lebo tiez, ked varim pre rodinu, tak varim aj zvlast pre seba.
zacala som s nou kvoli chudnutiu este na strednej a s mensimi prestavkami ju drzim doteraz, lebo aj ked uz som co to pribrala (najma kvoli psychike:/) stale je to jediny sposob stravovania, ktory mi vyhovuje.

kasicka

delena strava mi pomohla odstranit vela traviacich problemov. odporucila mi ju terapeutka a bol to dobry napad. zo zaciatku som mala trocha problemy, lebo sa mi nedarilo striktne to dodrziavat. ale uz som si zvykla a teraz sa mi to zda uz jednoduche. na chudnutie je to tiez vyborne, ale u mna islo hlavne o zdravotne dovody.

Airam7

ahoj, ja som zacala s DS asi pred 5 r. Zacala som podla pravidiel Dr. Haya, ale postupne som si ju upravila podla seba, zistila som, co s cim mozem jest a fungujem tak doteraz. Skusala som ju prerusit, ale hned som pribrala, ked som zacala jest "normalne". Tak teda varim pre rodinu a zvlast pre seba.
Zacinala som kvoli chudnutiu, aj som schudla, samozrejme aj cvicenim, a teraz zijem na svojej DS.