SEX-ziadna chut

Príspevok v téme: SEX-ziadna chut
Petra12345

Baby ja uz som zufala. Vobec nemavam chut na sex maximalne tak raz za mesiac ale aj to len taku mensiu ze keby aj nic nebolo nic sa nedeje.
Antikoncepciu neberiem! Mam 26r. partnera mam 8 rokov staleho, v sexe si rozumieme, vie co sa mi paci aj co nie, s dosiahnutim orgazmu tiez nemam pri nom problem. Tato nechut na sex pretrvava asi rok.
Skusame nove veci, nove miesta, dlhe predohry, to je vsetko pekne a ok,takisto si obcas dame nejaky poharik vinka (vtedy mi ta chut pride -ako-tak), ale nemozem predsa stale len pit:))
On by sexoval aj denne, ja to nepotrebujem. Teraz sexovavame cca raz do tyzdna. Cim povzbudit chut do sexu???
Moze to byt aj nevyrovannou hladinou hormonov?

AdamKrt

Ok. Ale to nemeni nic na to, ze ak to mavas pravidelne, tak je tam nieco zle. Imunitny system by si s tym normalne poradil. Ak raz za cas, nepoviem, ale ak pravidelne, tak budes mat oslabeny imunitny system. Treba zacat od jeho posilovania - vitaminy, mineraly, enzymy, probiotika...

AdamKrt

Petra12345 Dnes 17:55 - tak to je skor velmi oslabena imunita organizmu. Nejedla si v poslednej dobe, mozno aj castejsie, antibiotika ?

Petra12345

Tiez ma to napadlo. Ze to bude hormonami, ked ostatne priciny mozem vylucit. Skusim ten B6...
koli tomu mam podozrenie ze to bude hormonami, pretoze nech robim cokolvek a dodrzujem vsetky potrebne zasady, (balvnene pradlo, zehlenie, protikvasinkova strava, umyvanie len vodou, sex len s kondomom, atd atd, proste vsetko co sa ma dodrziavat aby zena nemala casto mykozu), napriek tomu ju VZDY, PRAVIDELNE cca tyzden -2 pred menstruaciou dostanem. Takze uz si to neviem inak vysvelit len hormonalne...
fakt vsetko dodrzujem.

Inner

ano, hormony su v tomto zasadnou otazkou. Rovnako, ak ta nieco trapi, tak chut odchadza... tusim vitamin B6 libido posilnuje, tak vyskusaj.